Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską – nowy cykl instruktaży wideo już dostępny!

Zobacz, jak korzystać z portalu eKreda.pl i zacznij tworzyć własne materiały edukacyjne wypełnione multimedialnymi treściami i interaktywnymi ćwiczeniami. Weź udział w bezpłatnym kursie, który prowadzi Anna Miklaszewska, i rozwiń swój nauczycielski warsztat!

Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską to szkolenie w dziewięciu odcinkach skierowane do początkujących użytkowników portalu eKreda.pl. Uczestnicy dowiedzą się, jak zacząć swoją przygodę z tym narzędziem i jak w praktyczny sposób wykorzystać je podczas swojej codziennej pracy. Portal oraz szkolenie przeznaczone są dla nauczycieli, terapeutów i wszystkich innych osób, które zajmują się nauczaniem i chcą wykorzystywać nie tylko gotowe materiały interaktywne, ale posługiwać się też w pełni zindywidualizowanymi treściami przygotowanymi własnoręcznie.

Dzięki bezpłatnemu portalowi eKreda.pl możesz korzystać z tysięcy interaktywnych materiałów stworzonych przez nauczycieli i terapeutów lub dołączyć do grona twórców i podzielić się swoimi znakomity pomysłami z koleżankami i kolegami po fachu z całej Polski. Wejdź na www.ekreda.pl i zobacz, jakie to proste!

Kolejne odcinki kursu będą udostępniane cyklicznie w ciągu najbliższych 3 tygodni. Śledź nasz profil Learnetic Polska na Facebooku i nie przegap żadnej z nadchodzących lekcji! Przygotowaliśmy dla Was także konkurs ze znakomitymi nagrodami! Więcej szczegółów na ten temat zdradzimy w najbliższych tygodniach.

Nowe odcinki będą pojawiać się o godzinie 15:00, a tak prezentuje się harmonogram szkolenia:

  • Informacje wstępne (+ ćwiczenie puzzle) – 18.09
  • Ćwiczenie – opis ilustracji – 22.09
  • Ćwiczenie – łączenie elementów – 25.09
  • Ćwiczenie – gra memo – 29.09
  • Ćwiczenie – grupowanie – 02.10
  • Ćwiczenie – uzupełnianie ilustracji – 06.10
  • Ćwiczenie – „wykreślanka” – 09.10
  • Ćwiczenie – „wisielec” – 13.10
  • Raporty, publikowanie zasobów – 16.10
Udostępnij post

Inne

artykuły

mtalent dotacje celowe

Programy mTalent w ramach dotacji celowej na podręczniki i materiały edukacyjne

2024-05-28

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03