Wersje demo nowych programów mTalent już dostępne!

Wersje demo nowych programów mTalent już dostępne!

Wersje demo nowych programów mTalent już dostępne! 1200 628 Jacek Świątek

Seria mTalent, czyli najczęściej nagradzane na polskim rynku programy wspierające terapię, powiększy się w tym roku o kolejne pięć pozycji. Ich premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku, a już teraz możesz przetestować część z nich, korzystając z obszernych i bezpłatnych wersji demonstracyjnych.

Przed chwilą opublikowane zostały wersje demo dla trzech nowych programów mTalent. Wszyscy zainteresowani mogą wypróbować programy mTalent Czytanie ze zrozumieniem, mTalent Czytanie. Litery oraz mTalent Nauka polskiego jako obcego. Wersje demo można uruchomić całkowicie bezpłatnie, bez konieczności logowania się czy zakładania konta. Każda wersja demonstracyjna to około trzydzieści interaktywnych ćwiczeń, co z pewnością pozwoli każdemu przekonać się o jakości programów z serii mTalent.

Wersje demo można uruchomić na stronie www.mTalent.pl lub klikając w poniższe linki:

Życzymy miłej pracy z wersjami demo programów mTalent i zachęcamy do śledzenia informacji o premierze pełnej wersji. Wersje demo dla kolejnych nowości na ten rok, czyli programów mTalent ADHD oraz mTalent Autyzm. Tworzenie umiejętności życiowych – uczeń starszy ukażą się już wkrótce.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość