Warszawa/ 28.10.2022 XIII Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

XIII Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych skupi się na skutecznym zarządzaniu w obliczu najnowszych zmian prawno-oświatowych.

W programie nie zabraknie sekcji dotyczących zmian kadrowych w nowym roku szkolnym, nowelizacji ustawy o systemie oświaty, prowadzenia dokumentacji czy tworzenia planów działania.

W roli prelegentów i prelegentek wystąpią radcy prawni, eksperci w zakresie prawa oświatowego i nadzoru pedagogicznego, a także specjaliści do spraw przestrzeni edukacyjnej. Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy nasze nowoczesne pomoce edukacyjne.

XIII Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych odbędzie się w 28 października w Warszawie, a także w formule online. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://www.kongresniepubliczne.pl/.

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Konferencje Cyfrowy Uczeń 2026 – Regionalne spotkania liderów edukacji

2026-04-02
Multimedialne programy dla szkół do nauki matematyki

Matematyka Teoria i Praktyka. Narzędzie, które pracuje na Twój sukces (i wolny czas)

2026-04-21

Wirtualna rzeczywistość w mTalent! Czas na terapię w VR

2026-03-05