Warszawa, 20.09, Witaj Szkoło!

Konferencja “Witaj Szkoło” to spotkanie organizowanie przez Fundację EdTech Poland. Jest ono adresowane do specjalistów od edukacji, przedstawicieli władz centralnych i lokalnych, nauczycieli oraz firm z branży EdTech.

Podczas czwartej edycji konferencji porozmawiamy m.in. o nowych perspektywach i planach transformacji cyfrowej w dziedzinie edukacji i finansowaniu technologii w szkołach. Będzie to również okazja, aby poznać innowacyjne rozwiązania edukacyjne, z których mogą korzystać nauczyciele oraz uczniowie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://witajszkolo.com.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

nowości mTalent 2026 - bezpłatny live z autorką serii programów terapeutycznych dla dzieci i młodzieży

Zobacz nowości mTalent 2026 przedpremierowo! [LIVE z Moniką Zielińską-Miętkiewicz]

2026-04-28
Opinia o interaktywnym programie wspierającym zajęcia TUS

To najbardziej kompleksowy i intuicyjny program do zajęć TUS, z jakim kiedykolwiek się spotkałam – opinia o mTalent TUS, Zuzanna Koczorowska

2026-04-24

Toruń, 30.06-2.07, Informatyka w Edukacji

2026-06-02