Warszawa / 29.09.2023, Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach

Witaj szkoło i witaj sezonie konferencyjny! Tak jest, konferencja „Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach”, odbywająca się we 29 września, otwiera jesienno-zimowy sezon konferencji edukacyjnych. Zapraszamy do udziału i mamy nadzieję, że jesteście stęsknieni, będziemy na Was czekać na stoisku Learnetic!

Konferencja „Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach” to cykliczne wydarzenie organizowane przez Fundację EdTech i jej partnerów. Spotkanie adresowane jest do dyrektorów szkół i nauczycieli, samorządowców, pracowników administracji odpowiedzialnych za edukację, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Podczas konferencji odbędą się liczne wystąpienia i warsztaty, podczas których uczestnicy poznają najnowsze pomoce dydaktyczne tworzone przez polskie firmy. Ważnym tematem spotkania będą także źródła finansowania zakupów sprzętu dla placówek oświatowych z Krajowego Planu Odbudowy, FERC, RPO, programów rządowych.

Konferencja „Witaj szkoło – najnowsze technologie w szkołach” odbędzie się 29 września w Cambrigde Innovation Center w Warszawie.

Więcej informacji na stronie organizatorów: https://witajszkolo.com.pl/.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Wrocław, 26.10.2023, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-10-17

mTalentowy kalendarz adwentowy już na Was czeka!

2023-11-28

Online, 8.12, Ogólnopolski Kongres Pedagogów Specjalnych i Terapeutów

2023-11-20