Ustroń/ 2-3.12.2022 XVI Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów

Grudzień rozpoczniemy od Ogólnopolskiego Zlotu Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów w Ustroniu. To spotkanie cieszące się coraz większą popularnością wśród pracowników instytucji oświatowych.

Wydarzenie jest skierowane do nauczycieli i dyrektorów szkół z całej Polski – entuzjastów nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Celem spotkania jest zaprezentowanie kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań TIK dla szkół. Zlot to nie tylko wykłady cenionych edukatorów, ale również warsztaty prowadzone przez uznanych praktyków, a także doskonała okazja dla nauczycieli wszystkich przedmiotów do wymiany doświadczeń w zakresie świadomego stosowania technologii w procesie edukacyjnym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, a także do wzięcia udziału w warsztatach, które poprowadzi Jakub Sypniewski.

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Cyfrowy Uczeń 2026: Ostatnia prosta. Jak bezbłędnie złożyć wniosek? [WEBINAR]

2026-03-31

Inspirująca terapia każdego dnia dzięki nowości od mTalent

2026-04-20
jak wprowadzić technologię w przedszkolu bez przebodźcowania

Higiena cyfrowa od najmłodszych lat. Jak mądrze wprowadzać technologię na zajęciach?

2026-05-25