Usprawnij naukę czytania liter z nowym programem mTalent

Zdobycie umiejętności czytania otwiera człowiekowi niemal nieograniczoną przestrzeń do eksplorowania. Aby pomóc osiągnąć w niej biegłość zarówno uczniom posługującym się językiem polskim, jak i tym uczącym się go jako języka obcego, twórcy serii mTalent stworzyli nowy program poświęcony nauce liter polskiego alfabetu.

Już we wrześniu program mTalent Czytanie. Litery dołączy do serii uznanej przez międzynarodowe jury jako najlepsze programy terapeutyczne na świecie. To interaktywna pomoc dla osób w wieku od 5 lat.

Czym jest mTalent Czytanie. Litery?

To zestaw interaktywnych ćwiczeń do nauki i różnicowania drukowanych i pisanych liter polskiego alfabetu dla uczniów posługujących się językiem polskim lub uczących się języka polskiego jako obcego.

Co znajdziesz w programie?

Kupując mTalent Czytanie. Litery otrzymasz dostęp do blisko 1000 ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.

Dla kogo jest on dedykowany?

Program został stworzony jako wsparcie w pracy nauczycieli i terapeutów zajmujących się dziećmi w wieku 5+ posługującymi się językiem polskim lub uczącymi się języka polskiego jako obcego.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

Oprogramowanie służy do wykorzystania w ramach zajęć z dziećmi rozpoczynającymi swoją przygodę z czytaniem i pisaniem (profilaktyka i nauka), a także ze zdiagnozowanymi trudnościami w tym zakresie (np. ryzyko dysleksji).

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Sosnowiec, 4.06, STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji

2024-05-21