„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

Trwa konkurs przeznaczony dla uczelni i szkół wyższych, którego celem jest zwiększenie szeroko rozumianej dostępności. W tym celu warto skorzystać z rozwiązań Learnetic zgodnych m.in. ze standardami WCAG 2.1.

Nabór w konkursie „Uczelnie coraz bardziej dostępne” ogłoszony został przez NCBR w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS). W naborze alokowano 400 mln zł na projekty zwiększające szeroko rozumianą dostępność uczelni dla całej społeczności akademickiej: osób studiujących, pracujących, współpracujących lub korzystających z oferty uczelni. Jeden projekt może otrzymać do 8 mln zł.

Termin składania wniosków upływa 28 czerwca, a szczegóły na temat konkursu wraz z propozycjami realizacjami znajdziesz na www.learnetic.dlauczelni.pl. Learnetic gwarantuje najszybszą i najpewniejszą metodę na zwiększenie dostępności uczelni i szkół wyższych w zakresie cyfrowych materiałów dydaktycznych. Wieloletnie doświadczenie, autorskie narzędzia i udane realizacje na całym świecie to gotowy przepis na sukces.

Zespół redaktorski i developerski Learnetic, korzystając z docenionej na świecie platformy mAuthor, jest w stanie przygotować najwyższej jakości treści e-learningowe dla polskich uczelni zgodne z zaleceniami WCAG 2.1, czyniąc placówkę bardziej dostępną wszystkim studentom. Całą ofertę dla uczelni poznasz na dedykowanej stronie – www.learnetic.dlauczelni.pl.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Lekcje geografii z Wirtualnym Laboratorium Przyrodniczym – Ewa Chmielewska

2024-07-01
Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina

Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

2024-06-06