mAuthor doceniony przez jury konkursu Bett Awards 2023!

mAuthor doceniony przez jury konkursu Bett Awards 2023!

mAuthor doceniony przez jury konkursu Bett Awards 2023! 1200 628 Sebastian Urbański

Nowy rok zaczynamy od bardzo dobrych wieści, które właśnie napłynęły do nas z zagranicy. mAuthor – czyli narzędzie, w którym tworzymy wszystkie nasze programy edukacyjne – znalazł się w finale prestiżowego konkursu Bett Awards 2023!

Jury doceniło nasze autorskie narzędzie, pozwalające tworzyć nowoczesne, interaktywne treści i dostosowywać je do szczególnych potrzeb użytkowników. To właśnie mAuthor umożliwił powstanie tak wielu programów, które od wielu lat znajdują swoje zastosowanie w szkołach, poradniach oraz gabinetach terapeutów.

Miejsce w finale renomowanego konkursu Bett Awards to kolejne duże wyróżnienie, jakie spotyka nas w ostatnim czasie. Po sukcesie w Dubaju, gdzie seria mTalent otrzymała miano najlepszych programów do SPE, przyszła kolej na wydarzenie w Londynie.

A już dzisiaj możecie samodzielnie przekonać się o potencjale mAuthora. Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.ekreda.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo darmowych materiałów stworzonych przez polskich nauczycieli i terapeutów. eKreda to darmowa i uproszczona wersja naszego autorskiego narzędzia, która dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwala niemal wszystkim na wcielenie się w autorów nowoczesnych pomocy edukacyjnych.

Na ogłoszenie zwycięzców musimy poczekać do 29 marca, kiedy to podczas gali w Londynie dowiemy się, które rozwiązania najbardziej przypadły do gustu jury. Mamy nadzieję, że razem z nami będziecie mocno trzymać kciuki za sukces mAuthora.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość