mAuthor doceniony przez jury konkursu Bett Awards 2023!

Nowy rok zaczynamy od bardzo dobrych wieści, które właśnie napłynęły do nas z zagranicy. mAuthor – czyli narzędzie, w którym tworzymy wszystkie nasze programy edukacyjne – znalazł się w finale prestiżowego konkursu Bett Awards 2023!

Jury doceniło nasze autorskie narzędzie, pozwalające tworzyć nowoczesne, interaktywne treści i dostosowywać je do szczególnych potrzeb użytkowników. To właśnie mAuthor umożliwił powstanie tak wielu programów, które od wielu lat znajdują swoje zastosowanie w szkołach, poradniach oraz gabinetach terapeutów.

Miejsce w finale renomowanego konkursu Bett Awards to kolejne duże wyróżnienie, jakie spotyka nas w ostatnim czasie. Po sukcesie w Dubaju, gdzie seria mTalent otrzymała miano najlepszych programów do SPE, przyszła kolej na wydarzenie w Londynie.

A już dzisiaj możecie samodzielnie przekonać się o potencjale mAuthora. Wystarczy, że wejdziecie na stronę www.ekreda.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo darmowych materiałów stworzonych przez polskich nauczycieli i terapeutów. eKreda to darmowa i uproszczona wersja naszego autorskiego narzędzia, która dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwala niemal wszystkim na wcielenie się w autorów nowoczesnych pomocy edukacyjnych.

Na ogłoszenie zwycięzców musimy poczekać do 29 marca, kiedy to podczas gali w Londynie dowiemy się, które rozwiązania najbardziej przypadły do gustu jury. Mamy nadzieję, że razem z nami będziecie mocno trzymać kciuki za sukces mAuthora.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Wrocław, 26.10.2023, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-10-17

Olsztyn, 5.12, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-11-20

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04