Toruń/ 6-7.10.2022 XI Kongres TIK w Edukacji

Kongres TIK w Edukacji to spotkanie dla dyrektorów szkół oraz przedstawicieli jednostek administracji publicznej odpowiedzialnych za organizację oświaty.

W trakcie dwóch dni Kongresu poruszone zostaną najistotniejsze kwestie dotyczące zmian w polskiej edukacji. Dyrektorzy oraz przedstawiciele administracji dowiedzą się, jak usprawnić funkcjonowanie placówki oświatowej, a także jak skutecznie zarządzać rozbudowaną infrastrukturą TIK w szkole.

W roli prelegentów i prelegentek wystąpią doświadczeni i odnoszący wiele sukcesów przedstawicieli różnych sektorów edukacji. W programie nie zabraknie tematów dotyczących VR, wykorzystywania nowych technologii, a także prowadzenia szkolnej dokumentacji. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stanowiska.

XI Kongres TIK w Edukacji odbędzie się w dniach 6-7 października w Toruniu. Więcej informacji na stronie organizatorów: https://kongres.tikwedukacji.pl/.

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

opinia o programie mTalent Dysleksja - Iwona Loch Pani Dysleksja

Program mTalent Dysleksja to kompleksowe narzędzie wspierające pracę specjalistów — opinia Iwony Loch (Pani Dysleksja)

2025-12-07

Okole, 2.03, II Konferencja dla oświaty

2025-12-14

Te materiały oglądaliście najchętniej! Zobacz, co rządziło na naszym YouTubie w 2025 roku

2025-12-09