To w końcu będzie dobrze czy nie? Webinar z Przemkiem Staroniem [7.12.22]

Przemek Staroń ma zamiar na najbliższym webinarze odkryć przed Tobą paradoks hasła „będzie dobrze” i pokazać, że zarówno ci, którzy go używają, jak i ci, którzy go nie znoszą – mają rację. I to nie koniec, gdyż Przemek chce zrobić coś jeszcze: opowiedzieć Ci o narzędziu Learnetica, które nazywa się… „Będzie dobrze”.

„Będzie dobrze” – program, o którym będzie opowiadał Przemek – to przygotowany przez pedagogów i psychologów zestaw interaktywnych i tradycyjnych materiałów dydaktycznych wspierający kształcenie kompetencji emocjonalno-społecznych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w kontekście sytuacji kryzysowych i traumatycznych.

Data: 7 grudnia, godz. 17:45
Wstęp wolny!

Zapraszamy Cię gorąco, bo jesteśmy przekonani, że będzie naprawdę dobrze, jeśli weźmiesz udział w tym webinarze! 😉

Udostępnij post

Inne

artykuły

Baner przedstawia zdjęcie nauczycielki i dziewczynki w wieku przedszkolnym. Stoją przy tablicy multimedialnej na której wyświetlone jest zadanie z programu mTalent Wychowanie Przedszkolne. Na Banerze znajdują się również napisy reklamujące projekt dofinansowań z Unii Europejskiej dla przedszkoli w województwie pomorskim.

Ponad 51 mln zł na rozwój przedszkoli na Pomorzu – sprawdź, jak pozyskać środki!

2026-01-27

mTalent AAC – interaktywny trening czytania, rozumienia i komunikacji już jesienią!

2026-03-04
Na grafice znajduje się zdjęcie nauczycielki wychowania przeszklonego oraz 3 uczniów w wieku przedszkolnym (dwie dziewczynki i chłopiec). Dzieci grają w grę planszową. Dodatkowo na banerze znajdują się napisy informujące o naborze wniosków do konkursu grantowego dla przedszkoli w województwa zachodniopomorskiego.

Szansa dla przedszkoli na Pomorzu Zachodnim: ponad 21 milionów złotych na wsparcie edukacji przedszkolnej

2026-03-23