Te zajęcia warto przeprowadzić w szkole jeszcze przed wakacjami!

Te zajęcia warto przeprowadzić w szkole jeszcze przed wakacjami!

Te zajęcia warto przeprowadzić w szkole jeszcze przed wakacjami! 1200 628 Sebastian Urbański

Czerwcowe promienie słońca coraz śmielej wdzierają się do szkolnych klas, przypominając, że już lada moment rozpoczną się tak upragnione wakacje. Koncentracja Twoich uczniów spada z dnia na dzień, a Ty zastanawiasz się, co możesz zrobić, by czerwcowe zajęcia przyniosły im jakąś korzyść? Mamy na to sprawdzony przepis!

Oceny już wystawione, nagrody dla wybitnych uczniów zakupione, a do końca roku szkolnego jeszcze nieco ponad tydzień. To świetna okazja, by wypróbować czegoś nowego! Skorzystaj w takim razie z darmowych, interaktywnych treści, które stanowią świetny materiał, by porozmawiać z dziećmi o tym, jak zorganizować wakacje, by były nie tylko piękne, ale i bezpieczne!

Poznaj portal eKreda.pl

Dołącz do swoich koleżanek i kolegów po fachu, aby korzystać z tysięcy darmowych i interaktywnych zadań stworzonych przez praktyków. eKreda.pl to portal, gdzie każdy otrzymuje dostęp do lekcji przygotowanych przez innych nauczycieli i terapeutów. Teraz także Ty możesz zostać twórcą interaktywnych materiałów! Zobacz, jakie to proste. Korzystaj z prac innych i dziel się swoimi pomysłami na przemyślane lekcje.

Atrakcyjne i owocne zajęcia

Choć większość uczniów wypatruje wakacji z utęsknieniem, to warto przekazać im niezbędne porady, które pomogą uczynić ten okres pięknym i bezpiecznym. Wartościowe zorganizowanie ponad 2 miesięcy czasu, to nie lada wyzwanie. Na szczęście z pomocą przychodzą nauczyciele… i nowoczesna technologia! Dzięki wykorzystaniu interaktywnych, multimedialnych elementów zajęcia przygotowane na portalu eKreda.pl lepiej odpowiadają percepcji współczesnych uczniów. Skorzystaj z luźniejszych dni w końcówce roku szkolnego i zaserwuj swoim podopiecznym coś specjalnego! 

Przygotowaliśmy dla Was kilka darmowych lekcji na temat wakacji, które świetnie sprawdzą się zwłaszcza w pracy z młodszymi uczniami:

Morze, góry, wyjazd na wieś? Przygotuj uczniów na każdą okoliczność z prostymi układankami, grą memo i testem typu prawda/fałsz.

https://www.ekreda.pl/public/view/5798960223485952

Czego nie może zabraknąć w wakacyjnym bagażu? Jak zachowywać się w czasie wyjazdu, by zawsze czuć się bezpiecznie? Odpowiedź na pytania znajdziecie w prostych puzzlach i rymowankach.

https://www.ekreda.pl/public/view/5633334708273152

Krzyżówki, zagadki i układanki świetnie sprawdzą się jako przypomnienie podstawowych zasad udanych wakacji.

https://www.ekreda.pl/public/view/5040244378828800

Szukasz wakacyjnych piosenek i wierszyków? Koniecznie sprawdź tą lekcję!

https://www.ekreda.pl/public/view/5501269476114432

Wakacyjny czas to uczta dla zmysłów. Dowiedz się o nich więcej dzięki prostym i kolorowym ćwiczeniom.

https://www.ekreda.pl/public/view/6471068662366208

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość