Skorzystaj ze zaktualizowanego poradnika eKreda i zostań twórcą interaktywnych materiałów edukacyjnych!

Skorzystaj ze zaktualizowanego poradnika eKreda i zostań twórcą interaktywnych materiałów edukacyjnych!

Skorzystaj ze zaktualizowanego poradnika eKreda i zostań twórcą interaktywnych materiałów edukacyjnych! 825 431 Sebastian Urbański

Dzięki nowym technologiom zaciera się granica pomiędzy twórcą pomocy edukacyjnych a korzystającym z nich nauczycielem. Posługując się takimi narzędziami jak darmowa platforma eKreda, możesz nie tylko swobodnie korzystać z zasobów utworzonych przez belfrów i terapeutów z całej Polski, ale także samemu stworzyć interaktywne materiały.

Jak często zdarza ci się irytować na niedopracowane lub nudne ćwiczenia w podręcznikach? Jesteś przekonany, że stworzyłbyś lepsze materiały, ale na przeszkodzie stoi bariera w postaci niezbędnych umiejętności informatycznych? Mamy rozwiązanie twoich problemów! Platforma eKreda.pl niweluje wszelkie niedogodności i sprawia, że każdy może stać się twórcą interaktywnych materiałów edukacyjnych!

Wszystko, co niezbędne, masz już gotowe. To twoje doświadczenie oraz chęć tworzenia angażujących ćwiczeń. Teraz wystarczy, że założysz darmowe konto na stronie www.ekreda.pl i dołączysz do stale powiększającej się bazy praktyków, którzy bezpłatnie dzielą się swoją twórczością. Resztę niezbędnych informacji znajdziesz w Poradniku dla początkujących, który krok po kroku wyjaśnia, jak stworzyć zróżnicowane zadania.

Jeśli już wcześniej chciałeś spróbować swoich sił, ale coś sprawiało, że wciąż to odwlekałeś, to teraz nadarza się ku temu świetna okazja. Wraz z najnowszą aktualizacją Poradnik dla początkujących, zawierający instrukcje tworzenia materiałów interaktywnych, został wzbogacony o nowe pomysły na zadania, a także cenne porady, które uczynią cały proces jeszcze łatwiejszym.

Zaktualizowany poradnik znajdziesz pod tym adresem: https://bit.ly/3kjomHX

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość