Skorzystaj z Promocji! Program Godzina Wychowawcza za 1zł

Atrakcyjna promocja dla uczestników seminarium pt. „Porządek na pulpicie: Mozabook i Interaktywne Plansze Przyrodnicze”. Program do szkoły podstawowej MPP: Godzina Wychowawcza za 1zł!

Jak wziąć udział w promocji? Bardzo prosto! Przede wszystkim należy być zapisanym na liście uczestników seminarium pt. „Porządek na pulpicie: Mozabook i Interaktywne Plansze Przyrodnicze”. Następnym krokiem jest zakup pakietu interaktywnych pomocy do zajęć geografii w szkołach podstawowych w dniach trwania promocji, czyli od 26.04 do 15.05.2021 roku. Pierwszym produktem z pakietu jest IPP: Geografia, a drugim MPP: Geografia. Po dokonaniu zakupu, należy przedstawić dowód zakupu w wiadomości mailowej skierowanej na adres marketing@learnetic.pl, w terminie 7 dni od nabycia Pakietu Produktów; w zgłoszeniu należy przesłać dowód nabycia Pakietu Produktów w postaci faktury VAT oraz dane adresowe.

Gdy powyższe warunki zostaną spełnione, uczestnik seminarium będzie mógł otrzymać interaktywny produkt wspierający kształtowanie kluczowych kompetencji społecznych i poruszający ważne współcześnie zagadnienia, MPP: Godzina Wychowawcza  o wartości 1250 zł za 1zł!

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 26 kwietnia godz. 08:00 do 15 maja 2021 roku godz. 08:00.
Tutaj dostępny jest regulamin promocji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na marketing@learnetic.com.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Skorzystaj z dofinansowania i zmodernizuj swoje przedszkole!

2023-09-11

Poznaj eKreda.pl z Anną Miklaszewską – nowy cykl instruktaży wideo już dostępny!

2023-09-18

Weź udział w konkursie i zdobądź laptopy Lenovo oraz pakiety programów Learnetic!

2023-10-02