„Programowanie czas zacząć” – cykl konferencji w województwie pomorskim!

„Programowanie czas zacząć” – cykl konferencji w województwie pomorskim!

„Programowanie czas zacząć” – cykl konferencji w województwie pomorskim! 770 451 Jacek Świątek

Z radością informujemy o rozpoczęciu cyklu szkoleń „Programowanie czas zacząć”, w których przedstawiciele Learnetic będą przedstawiać innowacyjne sposoby na wdrożenie programowania w edukacji formalnej.

Spotkania organizowane przez Pomorskiego Kuratora Oświaty, Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku, to doskonały pretekst do szerszego zaprezentowania polecanych na ministerialnej stronie programowanie.men.gov.pl materiałów, które zostały rekomendowane do wdrażania pilotażu MEN, a których firma Learnetic jest współautorem. Mowa tu m.in. o serwisie mInstructor, który zawiera stworzone przez nauczycieli e-zasoby do kształcenia informatyki, dając możliwość tworzenia kolejnych interaktywnych materiałów wzbogacających nauczanie oraz o platformie mCourser, na której odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr.

Spotkania, zapoczątkowane w Gdańsku 22.09.2016 będą kontynuowane w:

 • Słupsku (29.09),
 • Bytowie (11.10),
 • Pucku (12.10),
 • Malborku (20.10),
 • oraz Chojnicach (27.10).

Serdecznie zapraszamy do rejestrowania się na stronie projektu! 

Życzymy Państwu owocnych szkoleń i czekamy na informacje zwrotne oraz sugestie dotyczące wdrażania programowania w edukacji formalnej w oparciu o innowacje pedagogiczne w szkołach.

 

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość