Program mTalent Percepcja wzrokowa nominowany do konkursu BELMA 2019

Jeden z programów z serii mTalent – Percepcja wzrokowa – został nominowany do tegorocznej edycji konkursu BELMA (Best European Learning Materials Awards) nagradzającego materiały edukacyjne najwyższej jakości.

Pośród wielu propozycji pochodzących od 28 wydawców z 17 krajów Europy nasz produkt interaktwyny – służący do usprawniania i rozwoju percepcji słuchowej, a także wspierający koncentrację uwagi opartej na analizatorze słuchowym – został wyróżniony przez jury konkursu.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się z listą nominowanych pozycji: https://www.belma-award.eu/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Ekrany, które uczą. Skuteczność nowych technologii w nauce języka angielskiego wśród najmłodszych

2026-06-08
Opinia o mTalent Terapia na co dzień: Małgorzata Hryniewicz-Czarnecka poleca program jako źródło wartościowych inspiracji i zadań.

„mTalent Terapia na co dzień to odpowiednio dobrane treści, przejrzysta organizacja całego materiału, która porządkuje i wzbogaca codzienny warsztat nowoczesnego terapeuty” – opinia Małgorzaty Hryniewicz -Czarneckiej

2026-08-17
Nowoczesna grafika promocyjna programu mTalent Trudności szkolne. Młodzież, Na planszy znajduje się hasło informujące o darmowym demo.

Przetestuj program mTalent Trudności szkolne. Młodzież. Wersja demo już dostępna!

2026-06-05