Prestiżowa nagroda Europejskiego Stowarzyszenia Wydawców Edukacyjnych dla e-wydawnictwa stworzonego w technologii Learnetic!

Miło nam poinformować, że podczas Frankfurt Buchmesse przedstawiciele wydawnictwa Klett odebrali prestiżową nagrodę BELMA (Best European Learning materials) dla produktu Maximal, którego część interaktywna zrobiona została przy pomocy narzędzia mAuthor (Learnetic) i jest dystrybuowana z niemieckiej wersji mCourser’a (również Learnetic). Zapraszamy na stronę produktu oraz na stronę Europejskiego Stowarzyszenia Wydawców Edukacyjnych – organizatora konkursu BELMA.

P1350105

Udostępnij post

Inne

artykuły

Jastrzębia Góra, 12-13.03, Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów

2026-01-19
Grafika przedstawia postać kobiety (jest ubrana w białą koszulę i szary sweter), która trzyma certyfikat ukończenia kursu. Dodatkowo na grafice znajdje się logotyp kursu Cyfrowy uczeń, cyfrowy nauczyciel oraz napisy zachęcające do obejrzenia nagrania na temat tego kursu.

Jak mądrze wprowadzić uczniów w cyfrowy świat? Sprawdź kurs „Cyfrowy uczeń, cyfrowy nauczyciel”!

2026-03-30
Na grafice znajduje się zdjęcie nauczycielki wychowania przeszklonego oraz 3 uczniów w wieku przedszkolnym (dwie dziewczynki i chłopiec). Dzieci grają w grę planszową. Dodatkowo na banerze znajdują się napisy informujące o naborze wniosków do konkursu grantowego dla przedszkoli w województwa zachodniopomorskiego.

Szansa dla przedszkoli na Pomorzu Zachodnim: ponad 21 milionów złotych na wsparcie edukacji przedszkolnej

2026-03-23