Prestiżowa nagroda dla Learnetic od międzynarodowego portalu Training Industry!

Międzynarodowy portal Training Industry opublikował właśnie coroczny ranking najlepszych firm technologicznych w kategorii producentów narzędzi autorskich: „The 2017 Top Authoring Tools Companies”.

Ośmiu nominowanych pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, czterech z Wielkiej Brytanii, trzy firmy są z Francji. Po jednym reprezentancie mają Kanada, Norwegia, Szwajcaria, Włochy oraz – po raz pierwszy w historii – Polska.

Z wielką przyjemnością informujemy, że obok takich gigantów jak Adobe, Articulate, Elucidat czy Lectora, na tegorocznej liście znalazło się miejsce dla Learnetic SA. Ta gdańska spółka jest producentem dostępnego on-line rozwiązania mAuthor, które służy do efektywnego tworzenia interaktywnych ePodręczników.

Przed niespełna 6 laty przedstawiliśmy pierwszym, potencjalnym Klientom wizję rozwiązania do tworzenia interaktywnych ePodręczników. Staraliśmy się stworzyć możliwie proste i intuicyjne narzędzie pozwalające wydawcom tworzyć i dystrybuować cyfrowe materiały edukacyjne – stwierdza Artur Dyro, CEO i współzałożyciel firmy – Dzięki temu powstają ePodręczniki, które nie dość, że działają na komputerach, tabletach i smartfonach, to przede wszystkim są absolutnie interaktywne, a co za tym idzie – atrakcyjne i angażujące dla uczniów, a także dopasowujące się do ich potrzeb, możliwości i preferencji. Teraz mAuthora używają najważniejsi i najnowocześniejsi wydawcy z całego świata: Porto Editora, NetDragon, Positivo Informatica, Klett czy Pearson. Cieszy nas, że obok uznania wśród Klientów, zdobyliśmy je teraz także wśród profesjonalistów analizujących branżę.

Warto w tym momencie napisać kilka słów o samym portalu Training Industry, którego misją jest pomoc wszystkim osobom zainteresowanym edukacją i szkoleniami. Rokrocznie specjaliści z portalu wybierają najlepsze narzędzia w dziesięciu kategoriach, co pomaga w promowaniu najlepszych praktyk związanych z szeroko pojętymi szkoleniami i zdobywaniem wiedzy w różnorodnych sektorach rynku. Niektóre z rankingów sięgają historią 2008 roku (np. szkolenia IT, w których zwyciężały wtedy IBM, Pearson, CISCO czy Microsoft). Interesujące nas zestawienie zostało zrealizowane po raz drugi z rzędu.

Lista “The 2017 Top Authoring Tools Companies” ułatwia poznanie firm oferujących rozwiązania, które umożliwiają tworzenie interaktywnych i zajmujących użytkownika szkoleń – mówi Ken Taylor, Prezydent Training Industry, Inc. – Firmy ujęte w rankingu to czołówka branży. Dostarczają najbardziej zaawansowane i intuicyjne narzędzia autorskie dostępne na dzisiejszym rynku TIK w edukacji.


Wybór tegorocznych laureatów rankingu wynikał z analizy następujących kryteriów:
  •  innowacyjność narzędzia,
  •  różnorodność funkcji i rozwiązań w nim oferowanych,
  •  wielkość firmy i potencjał rozwoju,
  •  jakość i liczba Klientów/ użytkowników,
  •  zasięg geograficzny,
  •  nagrody, rozpoznawalność.

Choć mamy dopiero połowę lutego, to omawiany ranking jest kolejnym tegorocznym wyróżnieniem dla Learnetic SA – przypomina Artur Dyro – nasze ePodręczniki do nauki matematyki o nazwie 321 matma! otrzymały w styczniu nominację do prestiżowej nagrody GESS Awards dla najlepszych zasobów edukacyjnych szkół podstawowych. Czy zwyciężymy w tej kategorii, dowiemy się już 15 marca w Dubaju, podczas uroczystej gali, będącej zwieńczeniem największych targów edukacyjnych dla krajów Zatoki Perskiej – GESS.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14

Wypróbuj pierwszy mTalent w języku angielskim!

2024-06-19