Premiera mTalent już za chwilę! Zapraszamy na stronę „Wyrównywanie szans” [konkurs]

Już niedługo swoją premierę będzie miał nasz najnowszy produkt – seria programów interaktywnych mTalent wspomagająca pracę współczesnego terapeuty i nauczyciela z dziećmi ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi.

Z tej okazji wystartował nasz nowy fanpage na Facebooku pod nazwą Wyrównywanie szans. Serdecznie zapraszamy do obserwowania i śledzenia tego profilu. Znajdą się na nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące serii mTalent, ale też pracy terapeuty, logopedy, nauczyciela oraz masa ciekawostek i przydatnych wiadomości, które z pewnością przyczynią się do usprawnienia pracy każdego pracownika oświaty oraz placówek psychologiczno-pedagogicznych.

Już teraz uchylamy również rąbka tajemnicy! Na samym początku listopada na naszym nowym profilu wystartuje pierwszy z trzech konkursów skierowanych głównie dla logopedów i terapeutów, w którym wygrać będzie można zestaw „Zajęcia logopedyczne” z serii mTalent o wartości 1590 zł oraz inne ciekawe nagrody. Zachęcamy do polubienia tej strony, gdzie pojawią się wszystkie informacje na temat tego konkursu.

Zapraszamy! Nasz nowy fanpage znajdziecie tutaj: www.facebook.com/wyrownywanieszans/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 14.03, Kongres dla Dyrektorów Placówek Publicznych

2024-02-07

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Przygotuj się do matury z platformą Dzwonek.pl

2024-04-17