Poznaj nasze nowości. Czas na mTalent Nauka języka polskiego jako obcego

Najlepsza seria programów terapeutycznych na świecie według międzynarodowego jury Gess Dubai powiększy się jesienią o kolejną nowość. Tym razem będzie to oprogramowanie stworzone z myślą o wszystkich uczących się języka polskiego jako obcego!

Najnowszy program jest odpowiedzią na potrzeby polskich nauczycieli i terapeutów, które nasiliły się po masowym napływie Ukraińców do Polski. Materiał w mTalent Nauka języka polskiego jako obcego został podzielony na dwie grupy wiekowe, by umożliwić indywidualizację procesu nauczania. Program będzie dostępny już we wrześniu.

Czym jest mTalent Nauka języka polskiego jako obcego?

To zestaw multimedialnych ćwiczeń do kształcenia podstaw języka polskiego jako języka obcego na poziomie A1 z elementami A2. Program z podziałem na dwie grupy wiekowe (klasy I-III i IV-VIII).

Co znajdziesz w programie?

mTalent Nauka języka polskiego jako obcego składa się z ponad 500 ekranów interaktywnych, kilkudziesięciu kart pracy, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.

Dla kogo jest on dedykowany?

Program może być wykorzystywany przez nauczycieli języka polskiego jako obcego, nauczycieli, którzy pracują z uczniami z doświadczeniem migracji oraz nauczycieli pracujących w oddziałach przygotowawczych, szczególnie gdy do takiego oddziału dołącza uczeń bez znajomości języka polskiego.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

Oprogramowanie służy do wykorzystania na indywidualnych oraz grupowych zajęciach z języka polskiego jako obcego, a także na zwykłych lekcjach języka polskiego, na które uczęszczają uczniowie z niską znajomością języka polskiego (np. dzieci z doświadczeniem migracji).

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024. Co zmieniło się we wniosku?

Aktywna Tablica 2024: Co zmieniło się we wniosku? [aktualizacja: 08.04]

2024-03-26
mTalent aktualizacja

Bezpłatna aktualizacja mTalent Zajęcia Logopedyczne cz. 1 i cz. 2 [250 nowych ekranów!]

2024-03-28

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22