Odwiedź nas podczas zbliżających się konferencji!

W rok 2023 wchodzimy z mnóstwem świetnych pomysłów i nowych rozwiązań, o których będziemy chcieli z Wami rozmawiać podczas nadchodzących konferencji. Pierwsza okazja do dyskusji o nowoczesnej edukacji nadarzy się już 17 lutego we Wrześni.

W listopadzie seria programów mTalent otrzymała miano najlepszych pomocy terapeutycznych na świecie. Napędzeni tą świetną wiadomością, już nie możemy się doczekać spotkań przy stoisku, gdzie zaprezentujemy Wam w praktyce, dlaczego nasze programy zdobyły uznanie specjalistów z 21 państw. 

Ale to dopiero początek! Z nauczycielami szkół podstawowych chętnie porozmawiamy o serii Baza Prac Domowych, która pozwala nie tylko zaoszczędzić prowadzącym mnóstwo czasu dzięki automatycznym raportom, ale także uatrakcyjnić prace domowe i dostosować je do potrzeb współczesnego ucznia. Wszystkich zaangażowanych w zajęcia psychologiczno-pedagogiczne oraz lekcje godziny wychowawczej zapraszamy do rozmowy o programie Będzie Dobrze, o którym w samych superlatywach wypowiadał się m.in. Nauczyciel Roku 2018 – Przemek Staroń.

Tradycyjnie nie zabraknie najnowszych wieści o Aktywnej Tablicy oraz innych dofinansowaniach, które pozwalają nabyć nowoczesne pomoce edukacyjne. Nie zapominamy również o naszych cenionych seriach jak Wirtualne Laboratoria Przyszłości, Interaktywne Pracownie Przedmiotowe czy Multimedialne Pracownie Przedmiotowe. A najbardziej dociekliwym może zdradzimy co nieco sekretnych informacji na temat niezapowiedzianych jeszcze nowości.

Nowy sezon konferencyjny zaczynamy od wyjazdu do Wrześni, gdzie spotkacie nas w dniach 17-18 lutego podczas konferencji Lepsza Edukacja. Odwiedźcie nasze stoisko oraz skorzystajcie z warsztatów, które w naszym imieniu poprowadzi Jakub Sypniewski! Tradycyjnie nie zabraknie nas podczas konferencji OSKKO, która odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 marca. Marzec to także początek nowej serii Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych, a my odwiedzimy Bydgoszcz (15.03), Gdańsk (16.03), Białystok (29.03) oraz Lublin (30.03). Zapraszamy także na warsztat Jakuba Sypniewskiego podczas konferencji PSNPP odbywającej się w Krakowie w dniach 24-26 marca.

Do zobaczenia!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024 – terminy, wzory wniosków i najważniejsze informacje

2024-03-11

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

Kraków, 1-3.03, OSKKO

2024-01-30