Odkryj prawdziwą mapę skarbów!

Wyrusz na wyprawę śladem nowoczesnych terapeutów! Przemierzaj górskie przełęcze, eksploruj największe miasta i brnij przez gorące piaski, by odkryć wszystkie ukryte skarby (i sprawdzone placówki dla swoich pociech). Najlepsze gabinety na wakacje (i resztę roku) znajdziesz na Mapie Polecanych Gabinetów mTalent!

Nieznane owady tworzą ogłuszający hałas, lejący się z nieba żar sprawia, że czujesz się coraz bardziej zagubiony. Przystajesz na chwilę pod palmą, której zielone liście dają błogi cień i chwilę wytchnienia. Wyciągasz z kieszeni swój największy skarb – sfatygowaną mapę, która prowadzi do miejsca, gdzie czekają najlepsi nauczyciele i terapeuci z całej Polski!

Poszukiwaczko, poszukiwaczu, pamiętaj, że jako terapeutka i terapeuta, możesz także bezpłatnie umieścić na mapie swój własny gabinet! Jesteś już bardzo blisko upragnionej mety. Wykonaj kilka ostatnich kroków, aby bezpłatnie umieścić swoją pinezkę na Mapie Polecanych Gabinetów mTalent. Wystarczy, że wyślesz zgłoszenie dostępne na www.mTalent.pl/formularz-zgloszeniowy.

Dla wszystkich nowych członków, którzy odnajdą drogę prowadzącą do naszej mapy skarbów przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety powitalne!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kraków, 1-3.03, OSKKO

2024-01-30

Jak pracę z programem mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1 ocenia terapeutka?

2024-04-03
Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20