Nowoczesna platforma edukacyjna dla szkół w województwie pomorskim – pilotaż

W porozumieniu z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku i Ośrodku Dskonalenia Nauczycieli w Słupsku firma Learnetic SA zaprasza szkoły w województwie pomorskim do wspólnej realizacji modelu nauczania zdalnego z wykorzystaniem platformy e-learningowej Dzwonek.pl.

W ramach współpracy w wybranych szkołach z województwa pomorskiego nieodpłatnie wdrożona zostanie platforma edukacyjna LMS (learning managmenet system) Dzwonek.pl, czyli nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny system zarządzania edukacją, który usprawnia działalność szkoły zarówno w trakcie pracy na odległość, jak i codziennego funkcjonowania placówki.

Nauczyciele korzystający z tego narzędzia mogą w łatwy sposób odwzorować strukturę szkoły, prowadzić lekcje wideo, w bezpieczny sposób komunikować się z uczniami i rodzicami, wysyłać zadania oraz otrzymywać szczegółowe wyniki i raporty z postępów swoich podopiecznych. Wszystko to realizowane jest w nowoczesnej formule, która pozwala zaoszczędzić czas i środki.

 

Szkoły biorące udział w pilotażu otrzymają:

 • dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy Dzwonek.pl w wersji premium (m.in. lekcje wideo, zlecanie zadań, raporty z pracy uczniów, bezpieczny system komunikacji z podopiecznymi),
 • dostęp do bogatej biblioteki e-podręczników i innych interaktywnych zasobów edukacyjnych,
 • dostęp do portalu eKreda.pl pozwalającego do tworzenia własnych materiałów,
 • szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów,
 • instrukcje i dodatkowe materiały szkoleniowe,
 • stały nadzór i pomoc od firmy Learnetic SA.

Uczestnicy pilotażu będą mogli korzystać nieodpłatnie z pełnej wersji platformy przez cały rok szkolny 2020/2021. 

 

Szkoły zainteresowane wzięciem udziału w akcji pilotażowej proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia do 31 maja 2020 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Zgłoszenia prosimy kierować do: 

Learnetic SA, Bożena Szumacher – Dyrektor Sprzedaży Polska

tel. +48 534 227 665, e-mail: bozena.szumacher@learnetic.com


Konferencja

Na wszystkie pytania dotyczące akcji pilotażowej organizatorzy odpowiedzą podczas e-konferencji, która odbędzie się już w najbliższą środę. Zapraszamy do udziału przedstawicieli szkół wszystkich typów i organów prowadzących, którzy chcą poznać szczegóły oraz zobaczyć, jak wygląda w praktyce praca z platformą.

Konferencja odbędzie się 27.05.2020 o godz. 11:00

Kliknij tutaj, aby dołączyć do pokoju konferencyjnego.

 

Harmonogram pilotażu

 • do 31 maja 2020 r. – zgłoszenia szkół do pilotażu (nabór),
 • do 10 czerwca 2020 r. – szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu,
 • do 1 lipca 2020 r. (lub do zakończenia roku szkolnego jeżeli nastąpi później) – wdrożenie w szkołach platformy Dzownek.pl Premium ze wszystkimi jej funkcjami.

Po zakończeniu pilotażu sporządzony zostanie raport (wnioski i rekomendacje) z pracy szkół na platformie Dzwonek.pl. Raport ma na celu przygotowanie planu wdrożenia systemu nauczania zdalnego (e-learning) we wszystkich zainteresowanych szkołach w województwie pomorskim w oparciu o różne dostępne na rynku rozwiązania, w tym o rozwiązania firmy Learnetic SA

 

Działania po pilotażu

Po zakończeniu pilotażu Learnetic SA pomoże wdrożyć nieodpłatnie we wszystkich zainteresowanych szkołach województwa pomorskiego platformę edukacyjną (e-learningową) Dzwonek.pl, która jest kompleksowym i spójnym systemem organizacji procesu nauczania zdalnego oraz uczenia się.

Szkoły otrzymają możliwość bezterminowego korzystania z funkcjonalności podstawowej, bezpłatnej wersji platformy Dzwonek.pl, takich jak:

 • praca z uczniami na odległość oraz w szkole,
 • dostęp do bogatej bazy e-podręczniki i innych interaktywnych materiałów wiodących wydawnictw edukacyjnych
 • narzędzia do zlecania prac uczniom
 • raporty z pracy i postępów każdego ucznia
 • bezpieczny i wygodny system komunikacji nauczyciela z uczniami,
 • bezpieczeństwo danych uczniów i nauczycieli zgodne z RODO

 

Więcej informacji o platformie: www.dzwonek.pl

Zainteresowane szkoły będą mogły rozszerzyć współpracę z Learnetic SA w zakresie wykorzystania innych funkcjonalności platformy Dzwonek.pl (wersja premium) na podstawie indywidualnych ustaleń.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27

Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

2024-04-14

Opole, 23.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17