Nowoczesna platforma edukacyjna dla szkół w województwie pomorskim – pilotaż

W porozumieniu z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku i Ośrodku Dskonalenia Nauczycieli w Słupsku firma Learnetic SA zaprasza szkoły w województwie pomorskim do wspólnej realizacji modelu nauczania zdalnego z wykorzystaniem platformy e-learningowej Dzwonek.pl.

W ramach współpracy w wybranych szkołach z województwa pomorskiego nieodpłatnie wdrożona zostanie platforma edukacyjna LMS (learning managmenet system) Dzwonek.pl, czyli nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny system zarządzania edukacją, który usprawnia działalność szkoły zarówno w trakcie pracy na odległość, jak i codziennego funkcjonowania placówki.

Nauczyciele korzystający z tego narzędzia mogą w łatwy sposób odwzorować strukturę szkoły, prowadzić lekcje wideo, w bezpieczny sposób komunikować się z uczniami i rodzicami, wysyłać zadania oraz otrzymywać szczegółowe wyniki i raporty z postępów swoich podopiecznych. Wszystko to realizowane jest w nowoczesnej formule, która pozwala zaoszczędzić czas i środki.

 

Szkoły biorące udział w pilotażu otrzymają:

 • dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy Dzwonek.pl w wersji premium (m.in. lekcje wideo, zlecanie zadań, raporty z pracy uczniów, bezpieczny system komunikacji z podopiecznymi),
 • dostęp do bogatej biblioteki e-podręczników i innych interaktywnych zasobów edukacyjnych,
 • dostęp do portalu eKreda.pl pozwalającego do tworzenia własnych materiałów,
 • szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów,
 • instrukcje i dodatkowe materiały szkoleniowe,
 • stały nadzór i pomoc od firmy Learnetic SA.

Uczestnicy pilotażu będą mogli korzystać nieodpłatnie z pełnej wersji platformy przez cały rok szkolny 2020/2021. 

 

Szkoły zainteresowane wzięciem udziału w akcji pilotażowej proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia do 31 maja 2020 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Zgłoszenia prosimy kierować do: 

Learnetic SA, Bożena Szumacher – Dyrektor Sprzedaży Polska

tel. +48 534 227 665, e-mail: bozena.szumacher@learnetic.com


Konferencja

Na wszystkie pytania dotyczące akcji pilotażowej organizatorzy odpowiedzą podczas e-konferencji, która odbędzie się już w najbliższą środę. Zapraszamy do udziału przedstawicieli szkół wszystkich typów i organów prowadzących, którzy chcą poznać szczegóły oraz zobaczyć, jak wygląda w praktyce praca z platformą.

Konferencja odbędzie się 27.05.2020 o godz. 11:00

Kliknij tutaj, aby dołączyć do pokoju konferencyjnego.

 

Harmonogram pilotażu

 • do 31 maja 2020 r. – zgłoszenia szkół do pilotażu (nabór),
 • do 10 czerwca 2020 r. – szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów uczestniczących w pilotażowym wdrożeniu,
 • do 1 lipca 2020 r. (lub do zakończenia roku szkolnego jeżeli nastąpi później) – wdrożenie w szkołach platformy Dzownek.pl Premium ze wszystkimi jej funkcjami.

Po zakończeniu pilotażu sporządzony zostanie raport (wnioski i rekomendacje) z pracy szkół na platformie Dzwonek.pl. Raport ma na celu przygotowanie planu wdrożenia systemu nauczania zdalnego (e-learning) we wszystkich zainteresowanych szkołach w województwie pomorskim w oparciu o różne dostępne na rynku rozwiązania, w tym o rozwiązania firmy Learnetic SA

 

Działania po pilotażu

Po zakończeniu pilotażu Learnetic SA pomoże wdrożyć nieodpłatnie we wszystkich zainteresowanych szkołach województwa pomorskiego platformę edukacyjną (e-learningową) Dzwonek.pl, która jest kompleksowym i spójnym systemem organizacji procesu nauczania zdalnego oraz uczenia się.

Szkoły otrzymają możliwość bezterminowego korzystania z funkcjonalności podstawowej, bezpłatnej wersji platformy Dzwonek.pl, takich jak:

 • praca z uczniami na odległość oraz w szkole,
 • dostęp do bogatej bazy e-podręczniki i innych interaktywnych materiałów wiodących wydawnictw edukacyjnych
 • narzędzia do zlecania prac uczniom
 • raporty z pracy i postępów każdego ucznia
 • bezpieczny i wygodny system komunikacji nauczyciela z uczniami,
 • bezpieczeństwo danych uczniów i nauczycieli zgodne z RODO

 

Więcej informacji o platformie: www.dzwonek.pl

Zainteresowane szkoły będą mogły rozszerzyć współpracę z Learnetic SA w zakresie wykorzystania innych funkcjonalności platformy Dzwonek.pl (wersja premium) na podstawie indywidualnych ustaleń.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 14.03, Kongres dla Dyrektorów Placówek Publicznych

2024-02-07
mTalent ADHD recenzja

Jak wykorzystać program mTalent w pracy z uczniami z ADHD? Zobacz film Pedagog Michaliny!

2023-12-01

Najlepsze programy dla Twojej placówki z gwarancją dostawy i FV jeszcze w tym roku!

2023-12-04