#NewTechRadom 2019, czyli XV Konferencja Informatyczna w Radomiu [22-24 listopada]

Warsztaty, wykłady i bezcenna wiedza o nowoczesnych technologiach i ich wykorzystaniu w edukacji. To wszystko i wiele więcej będzie miało miejsce już za dwa tygodnie w Radomiu, gdzie odbywać będzie się konferencja informatyczna, na której nie zabraknie przedstawicieli firmy Learnetic.

Tegoroczna konferencja Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej to już piętnasta edycja tego wydarzenia. Trzydniowa konferencja cieszy się dużą popularnością wśród nauczycieli, dyrektorów szkół i innych pracowników oświaty ze względu na liczne atrakcje przygotowane dla uczestników. Spośród wielu wykładów i warsztatów, zapraszamy szczególnie do wysłuchania wystąpień naszych przedstawicieli.

Pierwszego dnia konferencji o godz. 12:10 Lech Wikaryjczyk – dyrektor marketingu – przedstawił bardzo ciekawe i aktualne zagadnienie pod tytułem „Pokolenie C, czyli jak rozmawiać z wrogiem?”. W kwestii zajęć praktycznych zapraszamy na warsztaty poświęcone nauczaniu hybrydowemu na lekcjach biologii oraz wykorzystaniu nowoczesnych technologii do rozmów o trudnych tematach, czyli świeżym podejściu do godziny wychowawczej.

Konferencja Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej odbędzie się w Radomiu w dniach 22-24 listopada w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu przy ul. Limanowskiego 26/30.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Nowy katalog mTalent jest już dostępny! Poznaj nadchodzące premiery

2024-03-05

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

2024-04-04
Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27