Nadchodzi kolejna nowość z serii mTalent. Już jesienią premiera programu stworzonego z myślą o terapii osób z ADHD!

Nadchodzi kolejna nowość z serii mTalent. Już jesienią premiera programu stworzonego z myślą o terapii osób z ADHD!

Nadchodzi kolejna nowość z serii mTalent. Już jesienią premiera programu stworzonego z myślą o terapii osób z ADHD! 1200 628 Sebastian Urbański

Nadpobudliwość psychoruchowa jest diagnozowana u coraz większej liczby dzieci. Dlatego twórcy programów mTalent we współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom z Nadpobudliwością Psychoruchową „Pomost” stworzyli oprogramowanie wspierające terapię osób z ADHD.

To zupełna nowość, która już we wrześniu dołączy do blisko 20 programów z serii okrzykniętej przez międzynarodowe jury mianem „najlepszych programów terapeutycznych na świecie”. Materiał został podzielony na dwie grupy wiekowe: 6+ oraz 11+.

Czym jest mTalent ADHD?

To zestaw interaktywnych ćwiczeń, kart pracy i scenariuszy do pracy z uczniem z objawami lub diagnozą zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

Co znajdziesz w programie?

Program składa się z obszernej bazy ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.

Dla kogo jest on dedykowany?

mTalent ADHD świetnie sprawdzi się w pracy terapeutów i nauczycieli zajmujących się dziećmi w dwóch grupach wiekowych (6+ i 11+) w zakresie zaburzeń uwagi, nadruchliwości i impulsywności, czyli trzech obszarów, w których pojawiają się objawy charakterystyczne dla ADHD.

Jakie zajęcia możesz przeprowadzić w oparciu o ten program?

Nasza nowość idealnie nadaje się do wykorzystania w małych grupach (np. na zajęciach z zakresu rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych) lub doraźnie, według potrzeb, możliwości i planu pracy konkretnych terapeutów i uczniów.

Przypominamy, że wszystkie programy z serii mTalent można nabyć, korzystając z dofinansowania Aktywna Tablica. Aby nie przegapić żadnych informacji na temat nadchodzących nowości, darmowych wersji próbnych oraz możliwości sfinansowania zakupu, śledźcie nasz profil na Facebooku.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość