Multimedialne Pracownie Przedmiotowe. Wypróbuj bezpłatne demo!

Nadchodząca wielkimi krokami nowość od Learnetic – zestawy Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych do nauczania matematyki, biologii, fizyki i chemii w szkole podstawowej – otrzymała wersje demo, które bezpłatnie wypróbować mogą wszyscy zainteresowani nowoczesnymi rozwiązaniami w edukacji.

Multimedialne Pracownie Przedmiotowe to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej. Stawiając na pierwszym planie potrzeby współczesnego ucznia oraz efektywność nauczania, zestawy MPP wypełnione zostały po brzegi zróżnicowanymi ćwiczeniami, symulacjami, filmami oraz grami edukacyjnymi.

Wszystkie zagadnienia wchodzące w skład zestawów MPP zostały podzielone na trzy typy lekcji – zgodnie z naturalnym procesem przyswajania wiedzy. Są to: „Powtórz wiedzę”, „Czas na test” i „Sprawdź się”. Dzięki takiemu podziałowi nauczyciel może w łatwy sposób sprawdzić stan wiedzy uczniów, a następnie skupić się na uzupełnieniu ewentualnych braków.

Bogate materiały składające się na serię MPP to treści zgodne z nową podstawą programową, a także dodatki stworzone z myślą o wspólnej pracy przy tablicach interaktywnych. Są to gry edukacyjne takie jak: memo i quizy, „tablice wiedzy”, a także kilkanaście wirtualnych plansz aktywizujących uczniów do wspólnej pracy, które funkcjonują pod nazwą „Razem na tablicy!”.

Każdy zestaw MPP przeznaczony został w całości innemu przedmiotowi szkolnemu. W ciągu najbliższych tygodni swoją premierę będą miały zestawy do nauczania matematyki, biologii, fizyki i chemii w szkole podstawowej.

Bezpłatna wersja demo Multimedialnych Pracowni Przedmiotowych została udostępniona na platformie edukacyjnej Dzwonek.pl pod adresem:

Zachęcamy do wypróbowania wersji demo, a także do śledzenia informacji o nadchodzącej premierze pełnej wersji tej serii!

 

Udostępnij post

Inne

artykuły

konkurs mTalent

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw mTalentowych gadżetów edukacyjnych!

2024-02-22

Września, 1-2.03, Lepsza Edukacja

2024-01-30

Dysleksja dołącza do rodziny programów mTalent!

2024-03-28