mTalent: wersja demonstracyjna programu Trudności w pisaniu już dostępna!

Zachęcamy do wypróbowania bezpłatnej wersji demonstracyjnej programu Trudności w pisaniu z serii mTalent służącego do diagnozy, profilaktyki i terapii dysgrafii oraz nauki pisania i rozwijania motoryki małej u dzieci i młodzieży.

Seria programów mTalent została zaprojektowana w celu wspomagania współczesnego terapeuty i nauczyciela w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi. Produkty z serii mTalent to gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne, zawierające tysiące interaktywnych ćwiczeń, które sukcesywnie i z łatwością mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Trudności w pisaniu to innowacyjny, a jednocześnie prosty w użyciu zestaw kształtujący poprawne nawyki w zakresie kreślenia odręcznego, a także przygotowujący rękę do trudnej, ale niezbędnej  sztuki pisania oraz zestaw ćwiczeń z mikro- i makromotoryki. To także największy na rynku zestaw ćwiczeń uwzględniających wiele umiejętności potrzebnych w trakcie nauki pisania, przed nią, jak i w przypadku niepowodzeń.

Trudności w pisaniu zostały przygotowane do wykorzystania na zajęciach z dziećmi ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się (w tym z symptomami dysgrafii lub obniżonym napięciem mięśniowym) oraz jako narzędzie profilaktyczne przygotowujące dzieci do nauki pisania, wspomagające tradycyjną naukę pisania liter. Program jest przeznaczony do wykonania diagnozy wstępnej i kontrolnej, a także zaplanowania działań o charakterze profilaktycznym lub terapeutycznym oraz prowadzenia ćwiczeń profilaktyczno-stymulujących i przygotowujących.

Pełna wersja programu zawiera blisko tysiąc ekranów interaktywnych, a także zestaw materiałów dodatkowych, w tym tradycyjnych pomocy dydaktycznych.

Zapraszamy do wypróbowania bezpłatnej wersji demonstracyjnej programu Trudności w pisaniu, aby własnoręcznie przekonać się o jakości serii mTalent!

Wersja demonstracyjna Trudności w pisaniu z serii mTalent dostępna jest pod adresem:

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22

Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

2024-04-14
mTalent Bett Awards 2024

mTalent po raz drugi z nagrodą Bett Awards (2024)!

2024-02-07