mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju – nowy program dla najmłodszych

W tym roku w serii mTalent zadebiutuje kilka programów, które są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jednym z nich będzie Wczesne wspomaganie rozwoju – interaktywna pomoc stworzona z myślą o maluchach od drugiego roku życia.

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju to zestaw ćwiczeń interaktywnych i materiałów dodatkowych wspierających psychoruchowy i społeczny rozwój dziecka od chwili wykrycia deficytów rozwojowych aż do podjęcia nauki w szkole. Program zadebiutuje w listopadzie, a materiał będzie pokrywał 4 obszary: rozwój ruchowy i integracja sensoryczna, percepcja słuchowa i rozwój komunikacji (w tym reguły nabywania języka), percepcja wzrokowa (w tym rozwój funkcji poznawczych) i umiejętności społeczno-emocjonalne.

mTalent Wczesne wspomaganie rozwoju to: 

  • Program do wykorzystania jako uzupełnienie tradycyjnych działań podejmowanych w ramach zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
  • Ponad 1000 ekranów interaktywnych i blisko 100 kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla nauczycieli, terapeutów i innych specjalistów pracujących indywidualnie lub w małych grupach z dziećmi wymagającymi wsparcia w różnym zakresie

Użytkownik otrzymuje dostęp do programu w ramach bezterminowej i wielostanowiskowej licencji. Możliwe jest korzystanie jednocześnie na 4 urządzeniach – 2 online (z dostępem do Internetu) oraz 2 offline (bez dostępu do Internetu). Wraz z zakupem otrzymuje także dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent oraz bezpłatne szkolenie zakończone wystawieniem certyfikatu.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09

Nowy Tomyśl, 12-13.04, K@SSK

2024-04-03
Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27