mTalent finalistą prestiżowego konkursu Bett Awards 2021

Na początku roku ogłaszani są finaliści Bett Awards 2021 – najbardziej prestiżowego konkursu na świecie związanego z nowoczesnymi rozwiązaniami edukacyjnymi. Firma Learnetic trafiła do finału kategorii „Special educational needs solutions”, w której jury doceniło serię programów mTalent do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Organizowany już ósmy rok konkurs Bett Awards to najważniejsze wyróżnienie, jakie otrzymać mogą twórcy nowoczesnych rozwiązań dla edukacji z sektora EdTech. Nagrody Bett Awards otrzymują osoby, organizacje i firmy wspierające w sposób innowacyjny i skuteczny szkoły, nauczycieli i uczniów przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W tym roku do ścisłego finału trafiła seria programów mTalent, czyli  gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne zawierające tysiące interaktywnych ćwiczeń, które sukcesywnie i z łatwością mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Seria powstała niespełna trzy lata temu, a już stała się rozpoznawalną marką i otrzymała szereg nagród – mTalent. Percepcja wzrokowa zdobył prestiżową nagrodę specjalną w europejskim konkursie BELMA (Best European Learning Material Awards), zaś w ubiegłym roku cała seria zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Edukacja.

Zwycięzca konkursu Bett Awards 2021 w kategorii „Special educational needs solutions” zostanie ogłoszony w czerwcu. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Katowice, 25.10.2023, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2023-10-03

Weź udział w konkursie i zdobądź laptopy Lenovo oraz pakiety programów Learnetic!

2023-10-02

Instrukcje BHP, schematy działania maszyn i kształtowanie kompetencji praktycznych – wszystko, czego potrzebujesz do pracy w szkole branżowej

2023-10-23