mTalent finalistą prestiżowego konkursu Bett Awards 2021

mTalent finalistą prestiżowego konkursu Bett Awards 2021

mTalent finalistą prestiżowego konkursu Bett Awards 2021 826 432 Jacek Świątek

Na początku roku ogłaszani są finaliści Bett Awards 2021 – najbardziej prestiżowego konkursu na świecie związanego z nowoczesnymi rozwiązaniami edukacyjnymi. Firma Learnetic trafiła do finału kategorii „Special educational needs solutions”, w której jury doceniło serię programów mTalent do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi.

Organizowany już ósmy rok konkurs Bett Awards to najważniejsze wyróżnienie, jakie otrzymać mogą twórcy nowoczesnych rozwiązań dla edukacji z sektora EdTech. Nagrody Bett Awards otrzymują osoby, organizacje i firmy wspierające w sposób innowacyjny i skuteczny szkoły, nauczycieli i uczniów przy pomocy technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W tym roku do ścisłego finału trafiła seria programów mTalent, czyli  gotowe narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne zawierające tysiące interaktywnych ćwiczeń, które sukcesywnie i z łatwością mogą zostać włączone w program zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rewalidacyjnych, logopedycznych i korekcyjno-kompensacyjnych.

Seria powstała niespełna trzy lata temu, a już stała się rozpoznawalną marką i otrzymała szereg nagród – mTalent. Percepcja wzrokowa zdobył prestiżową nagrodę specjalną w europejskim konkursie BELMA (Best European Learning Material Awards), zaś w ubiegłym roku cała seria zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku w kategorii Edukacja.

Zwycięzca konkursu Bett Awards 2021 w kategorii „Special educational needs solutions” zostanie ogłoszony w czerwcu. Trzymajcie kciuki!

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość