Seria programów mTalent laureatem nagrody głównej w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku

Z wielką przyjemnością informujemy, że seria programów mTalent otrzymała nagrodę główną w kategorii edukacja w XVIII edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku organizowany jest do 2002 r., a jego celem jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. W ten sposób promowane są najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty przyjazne dzieciom.

– Towarzyszymy dzieciom na każdym etapie rozwoju, wspierając rodziców i opiekunów, dostarczając wiedzy i porad. Konkurs Świat Przyjazny Dziecku to kolejny sposób, by budować bezpieczny, pełen dobrych wartości świat dla najmłodszych – mówi Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i Promocji KOPD.

Seria programów mTalent otrzymała nagrodę główną w kategorii edukacja. Bardzo dziękujemy Kapitule Konkursu Świat Przyjazny Dziecku za to wyróżnienie!

Udostępnij post

Inne

artykuły

Zabrze, 25.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-17

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18

Łódź, 17.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03