Model Nowoczesnej Szkoły 2018

Model Nowoczesnej Szkoły 2018

Model Nowoczesnej Szkoły 2018 940 788 Jacek Świątek

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. Model Nowoczesnej Szkoły 2018, która odbędzie się już 8 i 9 czerwca w podwarszawskich Ząbkach.

Przygotowaliśmy dla Państwa stoisko, prezentację pt.  Czy darmowe się opłaca? Kilka słów o bezpłatnych rozwiązaniach dla edukacji oraz warsztaty:

 • Bezpłatny dziennik elektroniczny, konkursy dla uczniów i wiele więcej – poznaj funkcję platformy edukacyjnej mCourser.
  Prowadzący warsztat opowie o bezpłatnym dzienniku elektronicznym, największym w Polsce konkursie informatycznym, e-podręcznikach różnych wydawców dostępnych w jednym miejscu oraz innych funkcjach platformy edukacyjnej mCourser. Wszystkie z tych elementów zostaną z uczestnikami odpowiednio „przetrenowane”.
 • Odwrócona klasa, czyli jak efektywnie powtórzyć wiedzę przy pomocy materiałów interaktywnych na tablicę, komputer lub tablet?
  Spotkanie kierowane do nauczycieli i osób zainteresowanych edukacją na poziomie klas IV – VIII szkoły podstawowej i/lub gimnazjum. Prowadząca przedstawia możliwości wdrażania nowoczesnych rozwiązań do procesu kształcenia przy pomocy materiałów interaktywnego Repetytorium, czyli zasobów multimedialnych stworzonych z myślą o maksymalnym angażowania uczniów podczas lekcji powtórzeniowej. Uczestnicy otzrymają bezpłatny dostęp do powyższych materiałów do końca czerwca br.

  Imię *

  Adres e-mail *

  Wiadomość