Model Nowoczesnej Szkoły 2018

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. Model Nowoczesnej Szkoły 2018, która odbędzie się już 8 i 9 czerwca w podwarszawskich Ząbkach.

Przygotowaliśmy dla Państwa stoisko, prezentację pt.  Czy darmowe się opłaca? Kilka słów o bezpłatnych rozwiązaniach dla edukacji oraz warsztaty:

  • Bezpłatny dziennik elektroniczny, konkursy dla uczniów i wiele więcej – poznaj funkcję platformy edukacyjnej mCourser.
    Prowadzący warsztat opowie o bezpłatnym dzienniku elektronicznym, największym w Polsce konkursie informatycznym, e-podręcznikach różnych wydawców dostępnych w jednym miejscu oraz innych funkcjach platformy edukacyjnej mCourser. Wszystkie z tych elementów zostaną z uczestnikami odpowiednio „przetrenowane”.
  • Odwrócona klasa, czyli jak efektywnie powtórzyć wiedzę przy pomocy materiałów interaktywnych na tablicę, komputer lub tablet?
    Spotkanie kierowane do nauczycieli i osób zainteresowanych edukacją na poziomie klas IV – VIII szkoły podstawowej i/lub gimnazjum. Prowadząca przedstawia możliwości wdrażania nowoczesnych rozwiązań do procesu kształcenia przy pomocy materiałów interaktywnego Repetytorium, czyli zasobów multimedialnych stworzonych z myślą o maksymalnym angażowania uczniów podczas lekcji powtórzeniowej. Uczestnicy otzrymają bezpłatny dostęp do powyższych materiałów do końca czerwca br.
Udostępnij post

Inne

artykuły

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06

Konkurs „Uczelnie coraz bardziej dostępne” okiem ekspertów branżowych i praktyków [konferencja online, 28.05]

2024-05-24

Poznaj nowości mTalent stworzone z myślą o przedszkolach

2024-03-22