Learnetic z nominacją do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021

Gdańska firma Learnetic tworząca innowacyjne rozwiązania edukacyjno-technologiczne otrzymała nominację do tegorocznej edycji Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju w kategorii „Uznana marka przyszłości” w związku z realizowanym przez Learnetic projektem unijnym dotyczącym rozwoju narzędzia do tworzenia interaktywnych treści edukacyjnych.

Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 związana jest z realizowanym przez Learnetic projektem unijnym dotyczącym rozbudowy systemu Adaptive Learning oraz wdrożeniem standardów WCAG 2.0 w zakresie tworzenia treści interaktywnych dla osób niepełnosprawnych w ramach narzędzia mAuthor. Są to innowacyjne rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować, a przynajmniej realnie wpłynąć na stosowane na całym świecie metody nauczania.

Ideą i misją przyświecającą Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju Nagrodzie jest odkrywanie, docenianie i upublicznianie prowadzonych badań naukowych, powstających nowych technologii, innowacji oraz autorów tych przedsięwzięć. Podstawą do przyznania Nagrody jest w równym stopniu nowatorskość realizowanego projektu lub pozytywne skutki powstającej inwestycji dla społeczeństwa, a także podejście autora projektu do promocji i informacji o swoich działaniach wśród ogółu społeczeństwa, w tym odbiorców projektu/inwestycji oraz potencjalnych partnerów biznesowych i inwestorów.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Września, 1-2.03, Lepsza Edukacja

2024-01-30

Nadchodzą nowości z serii mTalent na rok 2024!

2024-02-15

Najważniejsze premiery w 2023 roku

2023-12-20