Learnetic S.A. partnerem Cyfrowego Dialogu! Pierwsze wspólne wydarzenie już za nami!

Misją Learnetic jest dostarczanie najlepszych narzędzi i pomocy edukacyjnych dla nauczycieli i terapeutów,  jak i wspieranie #TransformacjiCyfrowej poprzez aktywną współpracę z całym środowiskiem. Dlatego niezmiernie nam miło poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyło stowarzyszenie Cyfrowy Dialog.

Ze wspaniałymi osobami zaangażowanymi w działania podejmowane przez Cyfrowy Dialog spotkaliśmy się podczas współorganizowanej konferencji edukacyjnej „STEAM w przedszkolu. Kod do nowoczesnej edukacji” 28 marca w Olsztynie. 

STEAM w przedszkolu to słuszna i bliska nam droga dla kształcenia kreatywności i aktywności poprzez działania wśród dzieciaków. To podejście zarówno my, jak i Cyfrowy Dialog skutecznie wdrażamy już od wielu lat. Między innymi w naszych rozwiązaniach, jak tegoroczna premiera  – learn:bit Arcade, czyli hybrydowy kurs podstaw programowania w języku Python zgodny z podejściem STEAM. Dzięki partnerstwu Learnetic oraz mTalent z Cyfrowym Dialogiem, nauczyciele z całej Polski mają okazję zapoznać się również z naszą wspólną propozycją MataSTEAM – prawdziwie interaktywną, hybrydową pomocą dla całej grupy przedszkolnej!

Już teraz zapraszamy Was na kolejne konferencje i warsztaty organizowane we współpracy z Cyfrowym Dialogiem. Obiecujemy, że o wszystkich szczegółach poinformujemy w najbliższych tygodniach.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Aktywna Tablica 2024

Przygotuj się do programu Aktywna Tablica 2024. Wybierz pomoce edukacyjne do szkoły podstawowej i ponadpodstawowej

2024-02-27
Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20

Uwaga! MEN opublikowało zmiany we wniosku Aktywna Tablica 2024 [08.04]

2024-04-09