Learnetic partnerem Fundacji EdTech Poland

Z radością informujemy, że firma Learnetic została partnerem Fundacji EdTech Poland, czyli organizacji skupiającej polskie innowacyjne firmy z sektora technologii edukacyjnych. Celem fundacji jest m.in. promocja rozwoju technologicznego edukacji w celu dostosowywania metod nauczania do zmieniającego się świata.

Firma Learnetic dołączyła do zaszczytnego grona partnerów i firm rekomendowanych przez fundację EdTech Poland, w którym znajduje się trzynaście podmiotów – głównie z rynku EdTech. 

Wśród zadań Fundacji należy wskazać: wymiana know-how, dobrych praktyk i doświadczeń między firmami z sektora EdTech, reprezentacja branży za granicą i pomoc w ekspansji międzynarodowej i promowanie dobrych rozwiązań edukacyjnych polskich i zagranicznych w Polsce.

Organizowane przez Fundację wydarzenia mają na celu zbliżyć do siebie różne światy: oświatę, instytucje publiczne, innowacyjny biznes, naukę. Podnoszenie umiejętności kadr nauczycielskich oraz zaszczepianie w uczniach pasji do nauki i technologii leżą u fundamentów misji Fundacji.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi i Radzie Fundacji za uznanie i dołączenie firmy Learnetic do partnerów Fundacji.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Jak pracę z programem mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1 ocenia terapeutka?

2024-04-03
Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek?

Aktywna Tablica 2024 – jak złożyć wniosek? [gotowe wzory]

2024-03-20
licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28