Wybierz się w kosmiczny spacer z mTalent! Bezpłatne ćwiczenia terapeutyczne

Wybierz się w kosmiczny spacer z mTalent! Bezpłatne ćwiczenia terapeutyczne

Wybierz się w kosmiczny spacer z mTalent! Bezpłatne ćwiczenia terapeutyczne 1200 628 Jacek Świątek

„Bzz… bzz… tutaj kontrola lotów”. Trzy, dwa, jeden… i lecimy! Kierunek system planetarny mTalent! Twoja misja? Zbadać każdą z piętnastu planet i rozwiązać zadania, które znajdziesz na ich powierzchni. Jesteśmy pewni, że dasz radę!

„Terapeutyczny spacer kosmiczny” to wyjątkowy zestaw ćwiczeń i wyjątkowe zadanie dla małych odkrywców i astronautów. Nie od dziś wiadomo, że nauka (i terapia) przez zabawę przynosi najlepsze efekty, dlatego gorąco zachęcamy do wybrania się w krótką podróż kosmiczną ze swoimi podopiecznymi!

W zestawie znajdziesz ćwiczenia z różnych obszarów terapii (można by powiedzieć, że każde ćwiczenie jest z zupełnie innej planety!). Zadania dotyczą percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, a także czytania oraz poprawnej wymowy. Każde z nich nawiązuje oczywiście do kosmosu i wszystkich ekscytujących rzeczy z nim związanych!

Gotowy? Kosmiczną przygodę czas zacząć! Załóż kombinezon, odpal rakietę i zobacz, jakie ćwiczenia czekają na Ciebie na powierzchni każdej planety w systemie mTalent. Powodzenia i baw się dobrze!


A i jeszcze jedna ważna informacja: „Terapuetyczny spacer kosmiczny” to całkowicie bezpłatny zestaw ćwiczeń! Aby otrzymać klucz aktywujący te zasoby na platformie mTalent.pl, wystarczy zapisać się do naszego newslettera. Zobacz więcej na kosmos.mTalent.pl.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość