Wybierz się w kosmiczny spacer z mTalent! Bezpłatne ćwiczenia terapeutyczne

„Bzz… bzz… tutaj kontrola lotów”. Trzy, dwa, jeden… i lecimy! Kierunek system planetarny mTalent! Twoja misja? Zbadać każdą z piętnastu planet i rozwiązać zadania, które znajdziesz na ich powierzchni. Jesteśmy pewni, że dasz radę!

„Terapeutyczny spacer kosmiczny” to wyjątkowy zestaw ćwiczeń i wyjątkowe zadanie dla małych odkrywców i astronautów. Nie od dziś wiadomo, że nauka (i terapia) przez zabawę przynosi najlepsze efekty, dlatego gorąco zachęcamy do wybrania się w krótką podróż kosmiczną ze swoimi podopiecznymi!

W zestawie znajdziesz ćwiczenia z różnych obszarów terapii (można by powiedzieć, że każde ćwiczenie jest z zupełnie innej planety!). Zadania dotyczą percepcji wzrokowej, percepcji słuchowej, a także czytania oraz poprawnej wymowy. Każde z nich nawiązuje oczywiście do kosmosu i wszystkich ekscytujących rzeczy z nim związanych!

Gotowy? Kosmiczną przygodę czas zacząć! Załóż kombinezon, odpal rakietę i zobacz, jakie ćwiczenia czekają na Ciebie na powierzchni każdej planety w systemie mTalent. Powodzenia i baw się dobrze!


A i jeszcze jedna ważna informacja: „Terapuetyczny spacer kosmiczny” to całkowicie bezpłatny zestaw ćwiczeń! Aby otrzymać klucz aktywujący te zasoby na platformie mTalent.pl, wystarczy zapisać się do naszego newslettera. Zobacz więcej na kosmos.mTalent.pl.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Warszawa, 18.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03

Najlepszy prezent na Europejski Dzień Logopedy – odbierz bezpłatnie LogoTest 7!

2024-03-06

Warszawa, 14.03, Kongres dla Dyrektorów Placówek Publicznych

2024-02-07