Koniecznie sprawdź, zanim złożysz wniosek! [Aktywna Tablica]

Koniecznie sprawdź, zanim złożysz wniosek! [Aktywna Tablica]

Koniecznie sprawdź, zanim złożysz wniosek! [Aktywna Tablica] 1536 804 Jacek Świątek

Twoja szkoła podstawowa bierze udział w programie dofinansowania Aktywna Tablica? Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę, zanim przystąpisz do wypełniania wniosku. Dzięki temu w Twojej szkole znajdą się najnowsze i najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne i narzędzia do terapii, które odpowiadają na wszystkie potrzeby nauczycieli i terapeutów w Twojej placówce.

Na rynku dostępny jest duży wybór multimedialnych programów wspierających terapię. Wiele z nich nie spełnia jednak wymogów współczesnych terapeutów i nauczycieli,  a także ich pacjentów – programy zostały przygotowane w przestarzałej technologii, nie wspierają pracy na różnych urządzeniach multimedialnych lub oferują zdecydowanie zbyt małą bazę ćwiczeń.

Dlatego aby zagwarantować swojej szkole podstawowej dostęp do najlepszych pomocy terapeutycznych na rynku przeanalizuj ofertę rynkową. W tym celu przed złożeniem wniosku w programie Aktywna Tablica, sprawdź:

  • w co wyposażona jest Twoja szkoła, nie kupuj tego samego produktu dwa razy, wybierz nowe programy wspierające terapię innych obszarów zaburzeń,
  • jacy uczniowie uczą się w Twojej placówce i skonfrontuj ich potrzeby z ofertą rynkową,
  • jakie urządzenia są na wyposażeniu Twojej szkoły i upewnij się, że kupowane programy będą z nimi kompatybilne,
  • czy programy, które wybierasz, pozwalają również na pracę w przypadku zamknięcia szkół (wspierają pracę na odległość).

Więcej informacji o dofinansowaniu Aktywna Tablica oraz polecane programy terapeutyczne znajdziesz na stronie https://aktywnatablica2.pl

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość