Konferencja „Z programowaniem łatwiej” w Toruniu

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. Z PROGRAMOWANIEM ŁATWIEJ, która odbędzie się już 26 kwietnia 2017 w Auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu. Informacje o tym wydarzeniu znajdują się na stronie organizatora – kuratorium w Bydgoszczy.

Szczególnie mocno zachęcamy do obecności na prezentacjach naszych przedstawicieli, którzy opowiedzą m.in. o pozyskiwaniu środków na realizację nauki programowania oraz o platformach Learnetic w edukacji szkolnej – mInstructor i mCourser. Pełny program wydarzenia dostępny tutaj (kliknij).

Udostępnij post

Inne

artykuły

Na grafice znajduje się zdjęcie Moniki Zielińskiej, która trzyma mikrofon oraz zdjęcie sali wykładowej podczas konferencji. Sala jest pełna ludzi, którzy słuchają wykładu. Tło grafiki jest granatowe. Dodatkowo na grafice po prawej stronie umieszczone są teksty informujące o cyklu konferencji na temat programu "Cyfrowy uczeń" i logotyp firmy Learnetic SA.

Ponad 720 dyrektorów, nauczycieli i terapeutów z całej Polski wzięło wzięło udział w spotkaniach przygotowujących do udziału w konkursie Cyfrowy Uczeń 2026! 

2026-05-08

Weź udział w bezpłatnej konferencji na temat Cyfrowego Ucznia! [23.04, Gdańsk]

2026-04-17
mTalent TUS opinia ekspertek z gabinetu TUSI

„To narzędzie, które realnie wspiera pracę terapeuty” – opinia o mTalent TUS

2026-04-21