Konferencja Uczeń „zaprogramowany”

Serdecznie zapraszamy  do Bydgoszczy, gdzie 10 maja będziemy mieli przyjemność brać czynny udział w konferencji pt. Uczeń „zaprogramowany”.

Zapisy już na stronie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli.

Nasi przedstawiciele przeprowadzą dla Państwa dwa warsztaty:

Grupa 1 – Jak tworzyć materiały do nauki programowania na wybranym etapie edukacyjnym przy wykorzystaniu darmowego portalu mInstructor?

Grupa 2 – Jak wykorzystywać gotowe materiały do nauki programowania korzystając z platformy edukacyjnej mCourser i zasobów konkursu informatycznego Bóbr?

Przygotowaliśmy także dla Państwa wykład pt. Co w edukacji może być darmowe?  

Serdecznie zapraszamy!

Udostępnij post

Inne

artykuły

30 mln zł na rozwój edukacji ogólnokształcącej na Warmii i Mazurach – ruszył nowy nabór wniosków!

2026-02-19
Baner promujący rządowy program "Cyfrowy uczeń 2026". Przedstawiono na nim nauczycielkę siedzącą przed laptopem. Na banerze znajdują się również napis zachęcające do wypełnienia wniosku grantowego.

Rusza program „Cyfrowy Uczeń” – dowiedz się, jak złożyć wniosek.

2026-03-11
Grafika przedstawia postać kobiety (jest ubrana w białą koszulę i szary sweter), która trzyma certyfikat ukończenia kursu. Dodatkowo na grafice znajdje się logotyp kursu Cyfrowy uczeń, cyfrowy nauczyciel oraz napisy zachęcające do obejrzenia nagrania na temat tego kursu.

Jak mądrze wprowadzić uczniów w cyfrowy świat? Sprawdź kurs „Cyfrowy uczeń, cyfrowy nauczyciel”!

2026-03-30