E-konferencja / 25.11.2020 EDUKACJA 4.0

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnej konferencji, której celem jest podjęcie naukowego dyskursu nad kluczowymi zadaniami stojącymi przed współczesną edukacją i sformułowanie wskazań dla praktyki pedagogicznej w kontekście kształcenia dla przyszłości. Konferencja EDUKACJA 4.0 startuje już w tę środę.

W jaki sposób przygotować społeczeństwo do życia w świecie, którego tempo zmian zaskakuje a kierunek trudno przewidzieć? W jakim kierunku powinna zmierzać współczesna edukacja? Jak tworzyć przestrzeń edukacyjną do twórczego i niekonwencjonalnego działania w świecie, w którym świat rzeczywisty wszedł w synergię ze światem wirtualnym? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci, którzy wezmą udział w różnych debatach, a także poprowadzą praktyczne warsztaty.

Na konferencji wystąpią przedstawiciele firmy Learnetic. Lech Wikaryjczyk będzie gościem debaty pt. „Dobre praktyki, czyli wszystko jest możliwe”, a także przeprowadzi warsztat zatytułowany „Lekcja metodą odwróconej klasy w oparciu o bezpłatne platformy i zasoby edukacyjne”.

Więcej informacji na stronie konferencji. Zachęcamy do udziału!

Udostępnij post

Inne

artykuły

mTalent Czytanie recenzja

Jak wygląda praca z mTalent Czytanie SY-LA-BA-MI cz. 2? (PONAD 500 ĆWICZEŃ!)

2023-12-18

Warszawa, 14.03, Kongres dla Dyrektorów Placówek Publicznych

2024-02-07

Zapraszamy na marcowe konferencje

2024-01-31