Kolejna część „Interaktywnej matematyki z klasą” dostępna bezpłatnie na Dzwonek.pl

„Interaktywna matematyka z klasą” dla klasy pierwszej to multimedialna wersja popularnego podręcznika szkolnego „My i nasz elementarz”. Jej druga część zatytułowana Lato została udostępniona bezpłatnie na platformie Dzwonek.pl.

Lato, podobnie jak wcześniej wydana Jesień, zawiera wszystkie treści drukowanego podręcznika „My i nasz elementarz”, a także wiele więcej! W ramach multimedialnej wersji przygotowano liczne interaktywne ćwiczenia, gry, nagrania audio, filmy i symulacje, które skutecznie przyciągają uwagę ucznia i urozmaicają naukę.

W tej części podręcznika opracowane zostały następujące działy: dodawanie i odejmowanie w zakresie 20, liczenie dziesiątkami do 100, kalendarz i stacje badawcze.

„Interaktywna matematyka z klasą” świetnie nadaje się do pracy w klasie przy tablicy lub ekranie interaktywnym, jak i do samodzielnej pracy w domu i edukacji na odległość przy użyciu komputera, smartfona lub tabletu.

„Interaktywna matematyka z klasą” to multimedialna wersja podręcznika „My i nasz elementarz” pod redakcją Marii Lorek, Agaty Ludwy i Barbary Ochmańskiej.

Kliknij tutaj, aby uruchomić „Interaktywną matematykę z klasą” Lato.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Przygotuj się do matury z platformą Dzwonek.pl

2024-04-17

Warszawa, 14.03, Kongres dla Dyrektorów Placówek Publicznych

2024-02-07

mTalent Afazja i Opóźniony rozwój mowy zadebiutują już we wrześniu!

2024-03-14