Kolejna część „Interaktywnej matematyki z klasą” dostępna bezpłatnie na Dzwonek.pl

„Interaktywna matematyka z klasą” dla klasy pierwszej to multimedialna wersja popularnego podręcznika szkolnego „My i nasz elementarz”. Jej druga część zatytułowana Lato została udostępniona bezpłatnie na platformie Dzwonek.pl.

Lato, podobnie jak wcześniej wydana Jesień, zawiera wszystkie treści drukowanego podręcznika „My i nasz elementarz”, a także wiele więcej! W ramach multimedialnej wersji przygotowano liczne interaktywne ćwiczenia, gry, nagrania audio, filmy i symulacje, które skutecznie przyciągają uwagę ucznia i urozmaicają naukę.

W tej części podręcznika opracowane zostały następujące działy: dodawanie i odejmowanie w zakresie 20, liczenie dziesiątkami do 100, kalendarz i stacje badawcze.

„Interaktywna matematyka z klasą” świetnie nadaje się do pracy w klasie przy tablicy lub ekranie interaktywnym, jak i do samodzielnej pracy w domu i edukacji na odległość przy użyciu komputera, smartfona lub tabletu.

„Interaktywna matematyka z klasą” to multimedialna wersja podręcznika „My i nasz elementarz” pod redakcją Marii Lorek, Agaty Ludwy i Barbary Ochmańskiej.

Kliknij tutaj, aby uruchomić „Interaktywną matematykę z klasą” Lato.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Włocławek, 5.06, Edukacja w cyfrowym wymiarze – wizja, misja, sztuczna inteligencja

2024-05-22
Aktywna Tablica 2024

Aktywna Tablica 2024: Znamy wyniki! Zobacz, czy otrzymasz dofinansowanie

2024-07-02
Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2024

Jak wykorzystać dofinansowanie z rezerwy oświatowej na rok 2024 na wyposażenie szkolnych sal i pracowni?

2024-06-04