Jubileuszowa konferencja Polskiego Towarzystwa Dysleksji / 9.10.2021 Jesteśmy różni, jesteśmy razem, 30 lat pomagamy


ekonferencja PTD

Zapraszamy do wzięcia udziału w jubileuszowej eKonferencji z okazji 30-lecia Polskiego Towarzystwa Dysleksji, której Partnerem Głównym jest firma Learnetic. Temat przewodni wydarzenia brzmi „Jesteśmy różni, jesteśmy razem, 30 lat pomagamy.

Konferencja skierowana jest do nauczycieli, specjalistów terapii pedagogicznej, logopedów, psychologów, zajmujących się udzielaniem pomocy psychologiczno-pedagogicznej dzieciom i młodzieży z dysleksją.

W wydarzeniu wezmą udział wybitni prelegenci, którzy są naukowcami, ekspertami, a także specjalistami, zajmującymi się na co dzień problematyką dysleksji. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma zaświadczenie o udziale w konferencji oraz dostęp do dodatkowych materiałów związanych z wydarzeniem. W ramach konferencji przewidziane są również nagrody – jedną z nich, program mTalent Ortografia – ufundowała firma Learnetic.

Data eKonferencji: 9.10.2021

Dokładny harmonogram konferencji i opis wykładów znajduje się na stronie http://ptd.edu.pl/konferencjaplan.html. Udział w wydarzeniu jest płatny.

Organizatorem konferencji jest Polskie Towarzystwo Dysleksji. Learnetic jest Głównym Partnerem tego wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji!

Udostępnij post

Inne

artykuły

nowości mTalent

Nadchodzą nowości z serii mTalent na rok 2024!

2024-02-15

Białystok, 15.03, Edukacja włączająca w świecie różnorodności kulturowej. Wyzwania polskiej szkoły

2024-03-04

Gdańsk, 16.04, Forum Dyrektorów Placówek Oświatowych

2024-04-03