Jeszcze więcej bezpłatnych zasobów! Kurs języka angielskiego udostępniony na Dzwonek.pl

Jeszcze więcej bezpłatnych zasobów! Kurs języka angielskiego udostępniony na Dzwonek.pl

Jeszcze więcej bezpłatnych zasobów! Kurs języka angielskiego udostępniony na Dzwonek.pl 825 431 Jacek Świątek

W ramach akcji darmowe zasoby biblioteka bezpłatnych treści edukacyjnych na platformie Dzwonek.pl stale się powiększa. Nauczyciele, uczniowie, a także ich rodzice mogą od teraz korzystać również z sześcioczęściowego kursu języka angielskiego mobiSkills obejmującego gramatykę i słownictwo na różnych poziomach zaawansowania.

Akcja otwarte zasoby organizowana na platformie Dzwonek.pl to odpowiedź na zamknięcie szkół i pomoc dla nauczycieli i uczniów w realizacji nauczania zdalnego. W ramach tej akcji do bezpłatnego użytku oddanych zostało wiele materiałów dostępnych wcześniej komercyjnie – zarówno zasobów od Learnetic, jak i innych wydawców edukacyjnych (np. Moje Bambino, Klett).

Nowym zasobem w bibliotece bezpłatnych treści na Dzwonek.pl jest kurs języka angielskiego mobiSkills przeznaczony dla uczniów starszych klas podstawowych. mobiSkills to 160 multimedialnych lekcji do nauki gramatyki i słownictwa języka angielskiego. Treści dostępne w ramach kursu zostały podzielone na trzy etapy znajomości języka – od początkujących po zaawansowanych użytkowników.

Więcej informacji i pełna lista bezpłatnych zasobów edukacyjnych: https://www.learnetic.pl/lista-nieodplatnych-materialow-edukacyjnych-na-platformie-dzwonek-pl-aktualizowane/

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość