Jeszcze więcej bezpłatnych zasobów! Kurs języka angielskiego udostępniony na Dzwonek.pl

W ramach akcji darmowe zasoby biblioteka bezpłatnych treści edukacyjnych na platformie Dzwonek.pl stale się powiększa. Nauczyciele, uczniowie, a także ich rodzice mogą od teraz korzystać również z sześcioczęściowego kursu języka angielskiego mobiSkills obejmującego gramatykę i słownictwo na różnych poziomach zaawansowania.

Akcja otwarte zasoby organizowana na platformie Dzwonek.pl to odpowiedź na zamknięcie szkół i pomoc dla nauczycieli i uczniów w realizacji nauczania zdalnego. W ramach tej akcji do bezpłatnego użytku oddanych zostało wiele materiałów dostępnych wcześniej komercyjnie – zarówno zasobów od Learnetic, jak i innych wydawców edukacyjnych (np. Moje Bambino, Klett).

Nowym zasobem w bibliotece bezpłatnych treści na Dzwonek.pl jest kurs języka angielskiego mobiSkills przeznaczony dla uczniów starszych klas podstawowych. mobiSkills to 160 multimedialnych lekcji do nauki gramatyki i słownictwa języka angielskiego. Treści dostępne w ramach kursu zostały podzielone na trzy etapy znajomości języka – od początkujących po zaawansowanych użytkowników.

Więcej informacji i pełna lista bezpłatnych zasobów edukacyjnych: https://www.learnetic.pl/lista-nieodplatnych-materialow-edukacyjnych-na-platformie-dzwonek-pl-aktualizowane/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kraków, 1-3.03, OSKKO

2024-01-30

Września, 1-2.03, Lepsza Edukacja

2024-01-30

Podsumowanie roku 2023. Konferencje edukacyjne

2023-12-17