Jak wykorzystać program mTalent w pracy z uczniami z ADHD? Zobacz film Pedagog Michaliny!

Nasza tegoroczna nowość z serii mTalent przeznaczona do pracy z uczniami z ADHD wzbudziła duże zainteresowanie wśród pedagogów i terapeutów. Dzięki nowemu wideo od Pedagog Michaliny, dowiecie się, jak skutecznie zaimplementować tę pomoc podczas prowadzenia zajęć z podopiecznymi z objawami lub diagnozą zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi.

Polecamy Waszej uwadze film zatytułowany „ADHD – objawy, terapia, metody pracy”, ponieważ skupia się on zarówno na zagadnieniach teoretycznych, jak i praktycznych, dzięki czemu kompleksowo wyjaśnia, na czym polega praca z uczniami z ADHD i jakie wyzwania stoją zarówno przed dziećmi, jak i prowadzącymi zajęcia.

Ten film to świetna okazja, aby jeszcze przed zakupem sprawdzić, co zawiera program mTalent ADHD. Pedagog Michalina skupia się na różnych elementach, demonstrując zarówno tradycyjne pomoce w postaci przewodników metodycznych i autorskich kart do edukacyjnych zabaw, jak i część multimedialną, która stanowi clou programu.

Jeśli po obejrzeniu tego materiału wideo chcielibyście samemu sprawdzić naszą nowość, to kliknijcie poniższy przycisk, gdzie czeka na Was darmowa wersja demo programu mTalent ADHD!

Decydując się na zakup programu mTalent ADHD, otrzymacie wyjątkową pomoc edukacyjną, której metody, materiały, rozwiązania i propozycje zajęć były przez 20 lat walidowane w ramach działalności pierwszego w Polsce stowarzyszenia mającego na celu niesienie pomocy dzieciom z ADHD (Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom z Nadpobudliwością Psychoruchową „Pomost”).

Udostępnij post

Inne

artykuły

Toruń, 3-4.10, Kongres TIK w edukacji

2024-05-06
mTalent aktualizacja

Bezpłatna aktualizacja mTalent Zajęcia Logopedyczne cz. 1 i cz. 2 [250 nowych ekranów!]

2024-03-28

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06