Jak pracę z programem mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1 ocenia terapeutka?

Choć programy z serii mTalent zdobyły uznanie jury najważniejszych konkursów edukacyjnych na świecie, to wciąż ogromne znaczenie mają dla nas opinie nauczycieli i terapeutów, którzy pracują z tymi pomocami na co dzień. Na temat programu mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1 wypowiedziała się Magdalena Słomka.

„Jestem psychologiem i pedagogiem specjalnym. Z dziećmi z autyzmem pracuję od prawie 15 lat. Przez mój gabinet przeszła ponad setka dzieci z diagnozą spektrum i zawsze starałam się, by nasze zajęcia były bogate w atrakcyjne pomoce do zajęć. O programie mTalent dowiedziałam się przez przypadek, bo wyświetliła mi się reklama w social mediach. Im więcej czytałam na temat programów, tym bardziej chciałam zacząć z nim pracę. I udało się.

Program mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1 otrzymałam w ramach współpracy z Learnetic. Jest to pomoc terapeutyczna idealna do pracy z dziećmi w spektrum, a także z niepełnosprawnością intelektualną i innymi trudnościami komunikacyjnymi. Zawiera zadania interaktywne wspomagające rozwijanie umiejętności emocjonalno-społeczne. Skutecznie można wykorzystać go na zajęciach rewalidacyjnych, terapeutycznych i dydaktycznych prowadzonych indywidualnie lub w małych grupach.

Mi ten konkretny program bardzo się spodobał, świetnie się na nim pracuje. Dzieciaki są bardzo zadowolone z możliwości pracy na materiale multimedialnym. W końcu mamy czasy, gdzie królują technologie.”


mTalent Autyzm. Mowa w kontekście społecznym cz. 1:

  • Program do wspomagania i uatrakcyjniania zajęć podnoszących sprawność komunikacyjną w wybranych obszarach.
  • Ponad 220 ekranów interaktywnych, zbiór kart pracy, przewodnik metodyczny oraz zestaw materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
  • Pomoc dla nauczycieli i terapeutów pracujących z dziećmi w spektrum autyzmu i z innymi zaburzeniami sprawności komunikacyjnej.

Przypominamy, że na wszystkich zainteresowanych, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować programów mTalent, czekają bezpłatne wersje demo. To świetny sposób, aby rozpocząć swoją przygodę z nowoczesną edukacją. 

Wszystkie programy z serii mTalent posiadają bezterminową i wielostanowiskową licencję. Użytkownik otrzymuje bezpłatne aktualizacje, a także dostęp do centrum wsparcia technicznego i szkoleniowego mTalent. Każdy z blisko 30 programów można zakupić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Już we wrześniu zadebiutują 2 programy mTalent Niepełnosprawność intelektualna

2024-04-14

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18
licencja bezterminowa mTalent

Licencja bezterminowa mTalent – odpowiadamy na Wasze pytania [FAQ]

2024-02-28