mTalent po raz drugi z nagrodą Bett Awards (2024)!

Programy mTalent dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi otrzymały prestiżową nagrodę Bett Awards 2024 Finalist w kategorii „SEND Resources Products & Services” (ang. specjalne potrzeby edukacyjne i niepełnosprawność – zasoby, produkty i usługi). To drugie już wyróżnienie, jakie otrzymała seria mTalent, przyznane w ramach Bett Global w Londynie – podczas największych na świecie targów edukacyjnych.

Nagrody Bett Awards to najważniejsze wyróżnienie, jakie otrzymać mogą programy, pomoce i inne nowoczesne narzędzia stworzone dla edukacji. W ramach licznych kategorii jury wybiera rozwiązania spośród zgłoszeń nadesłanych z całego świata. W tegorocznej edycji konkursu Bett Awards do ścisłego finału trafiła seria programów mTalent.

Jak możemy przeczytać na stronie nagrody Bett Awards: „mTalent oferuje pakiet programów dostosowanych do potrzeb nauczycieli i terapeutów poszukujących zaawansowanych narzędzi i solidnego wsparcia dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i niepełnosprawnościami. Zbudowany na łatwo adaptowalnym frameworku HTML5, mTalent jest kompatybilny z komputerami, smartfonami, monitorami interaktywnymi i tabletami we wszystkich systemach operacyjnych”.

Tegoroczna nagroda to drugie już wyróżnienie dla programów mTalent, jakie przyznało międzynarodowe jury Bett Awards. Pierwsza nagroda Bett Awards, jaką zdobyła seria programów stworzona przez firmę Learnetic, została wręczona w 2021 roku w kategorii „Special Educational Needs Solutions” (ang. specjalne potrzeby edukacyjne – rozwiązania).

Źródło: https://bettawards.com/finalists-2024/

Udostępnij post

Inne

artykuły

Kryteria podziału rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2024

Jak wykorzystać dofinansowanie z rezerwy oświatowej na rok 2024 na wyposażenie szkolnych sal i pracowni?

2024-06-04
Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina

Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

2024-06-06

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [WIDEO]

2024-04-18