Jak korzystać z technologii w terapii? (Każdy uczy nas inaczej #4. Pedagog Michalina)

Nowy odcinek video-podcastu „Każdy uczy nas inaczej” jest już dostępny! Gościnią czwartego epizodu jest Pedagog Michalina, z którą rozmawiamy o tym, czym jest technologia wykorzystywana w terapii dzieci, jaka jest jej rola w szkołach i gabinetach i o tym, jak powinno się z niej korzystać. Zapraszamy do słuchania i/lub oglądania!

„Każdy uczy nas inaczej” to video-podcast (czyli program dostępny zarówno w wersji tylko audio, jak i w wersji z warstwą wideo) związany tematycznie z edukacją, szkolnictwem, nauczaniem, szkołą i e-learningiem. Gośćmi pierwszych trzech odcinków byli Przemek Staroń i Iza Banaszczyk, którzy rozmawiali o kondycji psychicznej uczniów i uczennic w polskich szkołach.

W najnowszym odcinku rozmawiamy z Michaliną Ignaciuk – pedagożką, terapeutką pedagogiczną i diagnostką w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, wykładowczynią w gdańskiej uczelni wyższej oraz doktorantką Pedagogiki na Uniwersytecie Gdańskim, znaną także jako Pedagog Michalina.

📽️ Obejrzyj nowy odcinek „Każdy uczy nas inaczej”: https://youtu.be/GOu5Qz_4PJg
📻 Wysłuchaj nowego odcinka „Każdy uczy nas inaczej”: https://spotifyanchor-web.app.link/e/igvm05yHcKb

Rozmowa w czwartym odcinku dotyczy takich zagadnień jak: nowoczesne technologie w terapii, ich odpowiedzialne wykorzystanie, przykłady programów i pomocy stosowanych w gabinetach terapeutycznych, a także higiena cyfrowa.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Stwórz nowoczesną ekopracownię dzięki dofinansowaniu rzędu nawet 70 000 zł!

2024-05-09

Warszawa, 25-26.10, Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

2024-05-06

Aktywna Tablica 2024 – wydanie SPEcjalne [bezpłatny webinar, 16.04]

2024-04-08