IX Spotkanie na Tak. Międzynarodowa konferencja „Opieka, Terapia, Edukacja” [Poznań, 29 listopada]

Dziewiąta konferencja z serii „Spotkania na Tak” poświęcona jest podmiotowości osób z wieloraką niepełnosprawnością oraz przeciwdziałaniu ich wykluczeniu i umożliwieniu im rozwoju poznawczego, emocjonalnego i społecznego. Zgodnie z tą ideą i przesłaniem postanowiliśmy dołączyć się do tego wydarzenia w charakterze partnera konferencji.

Jak nie ograniczać samodzielności i niezależności osoby wielorako niepełnosprawnej? Jak dobrać odpowiednią terapię? Są to główne pytania i zagadnienia, na które odpowiadać będą eksperci z Polski i Niemiec, pracownicy naukowi, jak i praktycy, pracujący na co dzień z osobami z wieloraką niepełnosprawnością.

Obecność naszych przedstawicieli na tej konferencji związana jest bezpośrednio z tematem specjalnych potrzeb edukacyjnych i rozwojowych oraz wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych w terapii, co reprezentuje sobą w szczególności seria mTalent.

IX Spotkanie na Tak odbędzie się 29 listopada w Poznaniu w auli budynku E Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Szamarzewskiego 89.

Udostępnij post

Inne

artykuły

Najważniejsze premiery w 2023 roku

2023-12-20

Podsumowanie roku 2023. Konferencje edukacyjne

2023-12-17
mTalent ADHD recenzja

Jak wykorzystać program mTalent w pracy z uczniami z ADHD? Zobacz film Pedagog Michaliny!

2023-12-01