Interaktywne Pracownie Przyrodnicze – demo nowego produktu od Learnetic już dostępne

Interaktywne Pracownie Przyrodnicze – demo nowego produktu od Learnetic już dostępne

Interaktywne Pracownie Przyrodnicze – demo nowego produktu od Learnetic już dostępne 825 431 Jacek Świątek

Interaktywne Plansze Przyrodnicze to wszystko, czego potrzebuje nauczyciel szkoły podstawowej, aby wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia – łatwo, skutecznie i w sposób atrakcyjny dla każdego ucznia. 

IPP to multimedialne zasoby przygotowane do pracy na tablicach i monitorach interaktywnych, na które składają się interaktywne plansze, symulacje i inne pomocne treści do wykorzystania przez nauczyciela w trakcie zajęć.

Korzystając z plansz IPP, nauczyciel może wprowadzić nowy temat lub zagadnienie, które zaprezentowane w podręczniku w „płaskiej formie” może być dla ucznia trudne do zrozumienia. Wysoka interaktywność zasobów pozwala uczniom w sposób aktywny, obrazowy i niemal namacalny zapoznać się z prezentowanymi treściami, które często bywają dla nich abstrakcyjne.

Wiele plansz nauczyciel może wykorzystać jako podsumowanie wcześniej omawianych zagadnień. Możliwość ukrywania i pokazywania elementów planszy może być wykorzystana do zweryfikowania wiedzy ucznia, zadawania pytań otwartych i pracy grupowej.

Premiera Interaktywnych Plansz Przyrodniczych już wkrótce.

Zachęcamy do wypróbowania bezpłatnych wersji demonstracyjnych programów z serii MPP:

Demo IPP: Chemia
Demo IPP: Biologia
Demo IPP: Geografia

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość