Inspir@cje Wczesnoszkolne 2019 (23-24 lutego 2019, Warszawa)

Zapraszamy do udziału w konferencji edukacyjnej poświęconej edukacji wczesnoszkolnej „Inspir@cje Wczesnoszkolne”, na której nie zabraknie przedstawicieli naszej firmy – w charakterze partnerów tego wydarzenia.

„Inspir@cje Wczesnoszkolne” to konferencja, którą wyróżnia praktyczne podejście do problemów edukacji wczesnoszkolnej, a także proponowanie nowych, często nowatorskich rozwiązań. To także spotkanie edukacyjnych innowatorów, eduzmieniaczy i superbelfrów i wszystkich tych, którym na sercu leży dobre kształcenie najmłodszych uczniów i wysoka jakość publicznej i niepublicznej edukacji wczesnoszkolnej.

Obok licznych debat w programie konferencji znajdują się ciekawe wykłady, wystąpienia, a także prezentacja najnowszych i najlepszych rozwiązań w edukacji. W trakcie trwania konferencji zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się między innymi z ofertą naszych produktów i rozwiązań dla edukacji.

„Inspir@cje Wczesnoszkolne” trwają od 23 do 24 lutego 2019 r. w wieżowcu Oxford Tower, przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zapoznania się z programem konferencji.

Udostępnij post

Inne

artykuły

„Uczelnie coraz bardziej dostępne” – poznaj ofertę Learnetic dla szkół wyższych

2024-06-14

Propozycje interaktywnych zajęć na temat majowych świąt

2024-04-23

Kup nowoczesne pomoce edukacyjne w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2024 [szkoły ponadpodstawowe]

2024-04-22