Inspir@cje Wczesnoszkolne 2019 (23-24 lutego 2019, Warszawa)

Inspir@cje Wczesnoszkolne 2019 (23-24 lutego 2019, Warszawa)

Inspir@cje Wczesnoszkolne 2019 (23-24 lutego 2019, Warszawa) 824 428 Jacek Świątek

Zapraszamy do udziału w konferencji edukacyjnej poświęconej edukacji wczesnoszkolnej „Inspir@cje Wczesnoszkolne”, na której nie zabraknie przedstawicieli naszej firmy – w charakterze partnerów tego wydarzenia.

„Inspir@cje Wczesnoszkolne” to konferencja, którą wyróżnia praktyczne podejście do problemów edukacji wczesnoszkolnej, a także proponowanie nowych, często nowatorskich rozwiązań. To także spotkanie edukacyjnych innowatorów, eduzmieniaczy i superbelfrów i wszystkich tych, którym na sercu leży dobre kształcenie najmłodszych uczniów i wysoka jakość publicznej i niepublicznej edukacji wczesnoszkolnej.

Obok licznych debat w programie konferencji znajdują się ciekawe wykłady, wystąpienia, a także prezentacja najnowszych i najlepszych rozwiązań w edukacji. W trakcie trwania konferencji zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się między innymi z ofertą naszych produktów i rozwiązań dla edukacji.

„Inspir@cje Wczesnoszkolne” trwają od 23 do 24 lutego 2019 r. w wieżowcu Oxford Tower, przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do udziału i zapoznania się z programem konferencji.

    Imię *

    Adres e-mail *

    Wiadomość