Inspiracje dla edukacji [Google for Education]

W imieniu Google for Education Polska serdecznie zapraszamy do udziału w serii bezpłatnych wydarzeń online, podczas których Przemek Szlagor lider grupy Google Educators Group Polska porozmawia z zaproszonymi gośćmi – ekspertami Google for Education, dyrektorami szkół, którzy od wielu lat wykorzystują Google Workspace i Chromebooki w swoich szkołach oraz nauczycielami przygotowującymi autorskie materiały edukacyjne o tym czym jest Google for Education, jakie są zalety wdrożenia Google Workspace w szkole i po prostu jak zacząć cyfrową transformację szkoły dzięki narzędziom Google Workspace i laptopom Chromebook.

Serdecznie zapraszam do rejestracji i udziału – szczegółowe informacje oraz link do rejestracji znajdują się na stronie organizatorów: https://rsvp.withgoogle.com/events/made-for-the-way-you-teach-webinar/strona-glowna

Udostępnij post

Inne

artykuły

Czy technologia wpływa pozytywnie na edukację? To zależy…

2026-04-06

Nowe fundusze na rozwój szkół zawodowych. Aż 49 403 250,00 zł dla placówek w regionie warszawskim

2026-04-29
Na grafice znajduje się zdjęcie nauczycielki wychowania przeszklonego oraz 3 uczniów w wieku przedszkolnym (dwie dziewczynki i chłopiec). Dzieci grają w grę planszową. Dodatkowo na banerze znajdują się napisy informujące o naborze wniosków do konkursu grantowego dla przedszkoli w województwa zachodniopomorskiego.

Szansa dla przedszkoli na Pomorzu Zachodnim: ponad 21 milionów złotych na wsparcie edukacji przedszkolnej

2026-03-23